Engincan style

Sibel Can, önceki akşam eski eşi Hakan Ural'dan olan oğlu Engincan ve Sulhi Aksüt'ten olan oğlu Emir'le Etiler'deydi

16 Ağustos 2013, Cuma 11:41
A A

Sibel Can, önceki akşam eski eşi Hakan Ural'dan olan oğlu Engincan ve Sulhi Aksüt'ten olan oğlu Emir'le Etiler'deydi

Çocuklarıyla bir mekânda yemek yiyen ünlü sanatçı, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Birkaç gün önce Emir’in doğum günü vardı. Emir yurtdışında olduğundan buraya gelememiştik.

Engincan da Bodrum’dan gelip sürpriz yapınca yemeğe çıktık” diyen Can, müzik çalışmalarından da bahsetti. Yeni albümünün repertuvar çalışmasını tamamladığını belirten Can, “Stüdyo süreci başladı, çok güzel bir albüm geliyor” dedi. Can mekândan küçük oğlu Emir’le ayrılırken, dar pantolonuyla dikkat çeken Engincan da son model Porsche’siyle onları takip etti.

Engincan giydiği tayt ilesahneye çıkmaya hazırlananbaletleri andırıyordu. Sibel Candaha birkaç gün önce Engincan’ıngiyim tarzıyla ilgili şunlarısöylemişti

“Gencecik, yakışıklı veaslan gibi çocuk. Kendi tarzını kendibelirliyor. Ben hiç karışmıyorum.Çünkü ne giyse yakıştırmasınıbiliyor. Zevkli, şık ve farklı.Genç kızlar da Engincan’ı böyleçok beğeniyor. Zaten oyunculukteklifleri yağıyor.”

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.