Enis Arıkan kimdir? Enis Arıkan kaç yaşında?

Enis Arıkan kimdir? Enis Arıkan kaç yaşında?

Jet Sosyete dizisinde Tony karakteriyle büyük bir kitlenin sevgisini kazanan Enis Arıkan, O Ses Türkiye’deki performansıyla da adından söz ettirmişti. Ezgi Mola'nın da çok yakın arkadaşı olan Enis Arıkan kimdir. kaç yaşında?

24 Mayıs 2020, Pazar 19:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Enis Arıkan, sempatik tavırlarıyla ve eğlenceli tarzıyla birçok kişinin sevdiği bir isim haline geldi. İlk kez Aynalı Tahir dizisi ile ekranlarla tanışan Jet Sosyete'deki karakteriyle ve performansıyla adından söz ettirmeyi başardı. Ezgi Mola ile yakın arkadaş olan Enis Arıkan, bir süredir Benimle Söyle yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor. Eğlenceli ve esprili haliyle gönülleri fetheden Enis Arıkan'ın özel hayatı merak ediliyor. Peki, Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında? Enis Arıkan'ın sevgilisi var mı?

Enis Arıkan kimdir?

Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Meslektaşları Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola ile yakın arkadaş olan Enis Arıkan, annesiyle çektiği videoalarla da sık sık gündeme geliyor. İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un başrollerini paylaştığı Jet Sosyete dizisinin kadrosunda yer alan Enis Arıkan, Tony karakterleriyle oldukça sevildi ve takdir topladı. Genellikle Ezgi Mola ve annesiyle paylaşımlar yapan Enis Arıkan, özel hayatını gözlerden uzak yaşadığı için sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihte bugün: Eurovision'da zafer Sertab Erener'in