Erdoğan Bayraktar, saldırdığı güvenlikçi ile kucaklaştı

Erdoğan Bayraktar, saldırdığı güvenlikçi ile kucaklaştı

İstanbul'da bir sitenin güvenlik görevlisine yumruk ve copla saldıran eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, güvenlik elemanı ile 'helalleştiğini' Twitter'dan duyurdu

16 Mayıs 2016, Pazartesi 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın makam aracı dün 21.08'de İstanbul Halkalı'da bulunan Avrupa Konutları-3 sitesine geldi.

Sitenin 3. giriş kapısına gelen Bayraktar'ın aracına kapıda bulunan güvenlik görevlisi kim olduğunu ve kime geldiğini sordu.

Otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi.

Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi.

COPLA DA DARP ETTİ

Bu yanıta karşılık önce Bayraktar'ın korumaları güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etti.

Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevliye saldırdı.

Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliyi copla da darp etti.

Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken bu sırada Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine hakaret etti ve vurmaya devam etti.

Dışarı çıkarılan Bayraktar, kulübenin camından copla tekrar güvenlik görevlisine vurdu.

DÜN DAYAK BUGÜN KUCAK

Eski Bakan Bayraktar, bugün Twitter adresinden bir fotoğraf bir de açıklama yayınladı. Fotoğrafta saldırdığı güvenlik görevlisine sarılırken görünen Bayraktar, yaptığı yazılı açıklamada ise şunları kaydetti:

Kamuoyunu dünden beri meşgul eden olay basına yansıdığından çok daha farklı şekilde cereyan etmiştir. Buna rağmen söz konusu haberde adı geçengüvnelik görevlisi kardeşim bugün ziyaretime geldi. olayın bu noktaya gelmesinden dolayı rahatsız olduğunu ifade etti. Ben de kendi adıma üzgün olduğumu belirttim. Sarıldık, helalleştik. Böyle bir dönemde milletimizi meşgul ettiğimiz için üzgünüz.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer44733","44733","201605","44733-459688.jpg","1", "0","Erdoğan Bayraktar'ın güvenlikçi dövdüğü görüntüler");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Instagram'ın 'İsrail' sansürüne tepki