Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Kamacı'dan 16 Nisan şarkısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığını yapan Mustafa Kamacı, 16 Nisan'da yapılacak referandum için bir şarkı besteledi. 
 

03 Nisan 2017, Pazartesi 16:40
A A
Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Kamacı'dan 16 Nisan şarkısı
Mustafa Kamacı, bir süre önce birlik ve beraberlik mesajı veren "Bu Bayrak" isimli marşı seslendirmişti. Tasavvuf musikisi ile yakından ilgilenen Kamacı, geçtiğimiz yıl "Kehkeşan" isimli ilk profesyonel albümünü de yayınlamıştı.

İşte o şarkı...


 

MUSTAFA KAMACI KİMDİR?


İlk, orta ve lise öğrenimini Sakarya’da tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde lisans eğitimi almış, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.2005 yılında Başbakanlık Müşaviri ve Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Kamacı şu anda Cumhurbaşkanlığı Danışmanı olarak çalışmaktadır. Kamacı, 2016 yılında “Dem Bu Demdir” isimli bir demo tasavvuf albümü oluşturmuştur.

Aynı yılın Haziran ayında Kehkeşan isimli ilk profesyonel albümünü yayınlayan kamacı, ilk video klibini "Biz kısık sesleriz (Dua) " isimli parçaya çekmiştir. 15 temmuz darbe girişimi ve sonrası çalışmalarını vatan bayrak temalarıyla işlemeye başlayan Kamacı 1990'lı yıllarda popüler olan marş kültürüne yeni yorumlar katarak yoluna devam etmektedir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.