Erdoğan'dan bomba açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. İşte Erdoğan'ın gündeme dair o flaş açıklamaları...

28 Nisan 2015, Salı 19:38
A A
Erdoğan'dan bomba açıklamalar

Kuveyt ziyareti sonrası dönüş yolunda uçakta gazetecilere açıklamarda bulunan Erdoğan, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İşte Erdoğan'ın o açıklamaları:

ÇÖZÜM SÜRECİ

İzleme heyetine gerek yok, çözüm sürecinde karşı karşıya kurulan bir masa da yok, kurulamaz. Kürt sorunu ifadesini kullanmak ayrımcılıktır.

'PARALEL YAPI' İLE MÜCADELE

Ya bu devletin varlığını kabul edecekler ya da yok olacaklar. Yarınki MGK'dan sonra kararlarımız çok farklı olacak. Bu yapının adamı olduğu tespit edilenler açığa alınacaklar.

(Ekrem Dumanlı-Gültan Kışanak görüşmesi iddiası) Biraraya gelemez dediğiniz insanların bir araya gelmesi dikkat çekici.

KKTC CUMHURBAŞKANI

Cumhurbaşkanı Akıncı kendi anlayışına göre sürdürecek değil. Kıbrıs'ta garantör ülkeyiz. Cumhurbaşkanı müzakereleri kafasına göre götürecek değil.

1 MAYIS VE TAKSİM

İlla Taksim dersen bu aracın tekerine çomak sokmaktır.

SURİYE

(Suriye'deki iç savaş hakkında), kapımıza gelene git demeyiz

KPSS SORUŞTURMASI

(KPSS soruşturması hakkında), haksız memur olanın ödemesi geri alınır

5G TARTIŞMALARI

Şimdi 4G için Türkiye'nin %70'i telefon değiştirdiğinde 2 yıl sonra da 5G geldiğinde %100 yine telefon değiştirmek zorunda.Bu büyük maliyet!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.