Önceki Fotolar

Erkan Petekkaya: Alkol acilen yasaklanmalı

Dilara Doğan ile Büyüteç Altında'nın bu haftaki konuğu Erkan Petekkaya...

10 Aralık 2018, Pazartesi 13:56
A A
SOSYAL MEDYAYI TEHLİKELİ BULUYORUM

SOSYAL MEDYAYI TEHLİKELİ BULUYORUM

Sosyal medyayla aranız nasıl?

Sosyal medyayı iyi kullanamıyorum. Samimi bir şey söylüyorum, insanlar ters tarafa çekiyor, ne söylemek istediğine bakmıyor kimse. Suçsuzken birdenbire suçlu oluyorum. Sosyal medya oyunlarını oynayamıyorum. Bence çok tehlikeli bir şey. Bilgi edinmek için ve sağlıklı iletişim kurmak için kullanılması gerek tabii. Misal söylemek istediğimi söylüyorum, Instagram’da bir açıklama yapıyorum, küfür yağıyor. Sonra siliyorum, ki zaten koyarken de sileceğimi bilerek koyuyorum. Twitter ve Facebook’ta adıma açılmış sahte hesaplar var, hiçbiri bana ait değil. Benim sadece Instagram hesabım var.

Sizi bu aralar en çok ne kızdırıyor?

Çok şey var. Kızdırmayanları sıralamak daha kolay...

“Ölsem de vazgeçmem” dediğiniz bir huyunuz?

Samimiyetim. Ama başıma çok iş açıyor.

Kişiliğinizi en iyi tanımlayan hayvan?

Yunus.

BEN ÇOK AĞLARIM

BEN ÇOK AĞLARIM

Hayatınızı anlatan bir film çekilse son sahnesinde hangi şarkı çalar?

Doymadım Doyamadım...

Mezar taşınıza ne yazılsın isterdiniz?

‘Game Over’ ama parantez içinde ‘Part 1’ yazalım.

En son ne zaman ağladınız?

Birkaç gün oldu herhalde. Ben çok ağlarım. Haberlerde acile yetiştirilen bir hastayı ambulanstan indiriyorlardı. Doktorların ve hemşirelerin hiç tanımadıkları bir insanı hiçbir çıkar düşünmeden hayata döndürmek için yaptıkları samimi çabaları görünce ağladım. Ona ağladım hastaya ağlamadım. Çok acı görüntülere değil, samimi ve çıkarsız şeylere ağlıyorum ben. İçimden ağlıyorum o acı görüntülere, dışımdan ağlayamıyorum.

AŞKIN NE OLDUĞUNU KİMSE BİLMİYOR

AŞKIN NE OLDUĞUNU KİMSE BİLMİYOR

Tutkuluaşıkmısınız?

Hayır. Ama çok tutkulu bir sevenim. Sevgi benim için daha kıymetli aşktan. Aşk biter gider, sevgi çok başka bir şey. Sevginin içinde ise her şey var. Sevgi ve saygı benim için daha kıymetli. Ayrıca aşkın ne olduğunu kimse bilmiyor ki. Sorup duruyoruz ama “Aşk budur” diyen yok hâlâ. Herkes ahkam kesiyor.

Anlaşamayacağınız insan tipi?

Samimiyetsizler.

En güzel vücudu nasıl tarif edersiniz?

En güzel vücut vücudunu sevenindir. Sevmiyorsan ne yaparsan yap, olmaz. Görmüyor musun, insanlar estetik cerrahlardan çıkmıyor. Herkes kendinden ve bedeninden mutsuz. Buna katılmıyorum ben. Herkes kendi bedeniyle güzel.

.

Buradan birine seslenecek olsanız, kime, ne dersiniz? 

Dünyaya seslenmek isterdim, “Neyi paylaşamıyoruz?” diye. Doğada var olan şeyler hepimize yeter. Niye insanlar ölüyor? Niye füzeler yapıyorlar? Bunların durmasını isterdim sadece.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kelly Brook'un 1 milyon euro değerindeki kır evi...