Erkek arkadaşın kıyafetlerine el koyarak şık olmanın 6 yolu

Bazen senelerce giydiğimiz kıyafetlerden sıkıldığımızda, çareyi erkek arkadaşlarımızın ya da eşlerimizin kıyafetlerine el koymakta buluruz. Bir kocaman tişört, oversized bir mont, kıyafet kıtlığımıza ilaç gibi gelir. Ancak erkek arkadaşın kıyafetlerini akıllıca kullanmanın da yolları var. Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin gardrobuna el koymanın yollarını arıyorsanız, sizi şöyle alalım.

01 Temmuz 2020, Çarşamba 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Boyfriend gömlek

Boyfriend gömlek

Böyle bir beyaz gömleğin partnerinizin dolabında olmama ihtimali neredeyse yok gibi bir şey. İçinize istediğiniz renk bir atlet, üzerinize attığınız bir gömlekle hem gün boyu sevdiğiniz kişinin kokusunu üzerinizde taşıyın hem de şık olun. Kendall Jenner tam da böyle yapmış.

Hemen oradan bir siyah tişört kapın

Hemen oradan bir siyah tişört kapın

Fransız model Thylane Blondeau, ilkbahar ve sonbahar günlerine çok akıllıca bir çözüm bulmuş. Bir uzun badi giymiş ve üzerine oversized bir tişört geçirerek gününü kurtarnış.

Canlı bir kanıt

Canlı bir kanıt

İşte o kot ceketin erkek arkadaşa ait olduğuna kesin bir kanıt. Çünkü Stranger Thins dizisinin genç yıldızları Natalia Dyer ve Charlie Heaton çekimler sırasında birbirlerine gönüllerini kaptırmıştı. Oversized bir kot cekete durup dururken para vermek gereksiz, hangimizin erkek arkadaşının kot ceketi yok?

Belki bu kadarı fazla gelebilir ama

Belki bu kadarı fazla gelebilir ama

Belki bu kadar gözünüzü korkutabilir ama, Rooey Mara tamamen sevgilisinin gardrobundan giyinerek müthiş cool bir kombine imza atmış. Bu şekilde nerelere gidebilirsiniz? Bizce kız arkadaşlarınızla akşam kahvesine çıkmak için ideal.

Oversized montlar, en sevdiğimiz

Oversized montlar, en sevdiğimiz

Büyük gelmesi sizin için sorun olmasın, Hailey Bieber eşi Justin Bieber'ın gardrobunda adeta kazı yapmış. Çok da yakışmış!

O gömlekleri pantolonun içine sokabilirsiniz

O gömlekleri pantolonun içine sokabilirsiniz

Sevgiliniz sizde fazla uzunsa gömlek eteklerini pantolonun içine sokmak hızlı bir çözüm olabilir. Kısmi olarak içe sokarsınız bazı yerler de dışarıda kalır, böylelikle dökümlü bir görünüm elde edersiniz. Rita Ora, pantolonunu da bol tercih ederek çok havalı bir tarz yakalamış.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Makyajı görünmüyor diye üzülenlere: Şeffaf maske