Erkek arkadaşının iyi biri olduğunu gösteren 11 kanıt: Onu asla bırakma

Bu dünyada gerçekten sevdiğine değer veren adamlar var. Bazen aşk gözünü kör edebilir ve partnerinin sana zarar verdiğinin farkına varamayabilirsin. Ancak bazen de partnerinin ne kadar harika bir erkek olduğunu fark edemezsin. İşte erkek arkadaşının iyi biri olduğunu ve onu asla bırakmaman gerektiğini gösteren 11 işaret.

22 Aralık 2019, Pazar 13:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-Ona güvenirsin

Partnerine güveniyorsan, zaten birçok insanın önünde geçmiş olursun. Seni aldatmayacağını biliyorsun ve onun her zaman kalbinde olduğunu biliyorsun. Yıllardır birlikte olsalar bile hala birbirine güvenmeyen çiftler var!

2-Senin görüşünü alır

Partnerin fikrini ciddiye alıyor ve söylemek zorunda kaldığın şeylere değer veriyorsa, onu asla bırakma. Böyle erkekler nasıl hissettiğine önem verir ve işleri yoluna koymak için elinden geleni yapar.

3-Kimse yokken o hep seninledir

Herkes seni terk ettiğinde, problemlerle baş başa kaldığında, o adam hep seninledir. Bir yere gitmez ve hep seni bekler. Senin ona ihtiyacın olduğunu biliyordur. Aynı şekilde onun da sana ihtiyacı var.

4-Sana ve sınırlarına saygı duyar

Asla senin sınırlarını aşmaz. Bir şeye 'Hayır' dersen, bu onun için de 'Hayır'dır. İlişkide saygı yoksa, o ilişki hiç var olmamış demektir.

5-Onunlayken güvende olursun

Onunlayken her şeyin hakkından gelebilirsin. Onunla birlikte güvendesin. Birçok yönden seni rahat hissettirir. Seni asla yargılamaz.

6-Sana güzel hitap eder

Seni hep takdir eder ve senin gelişmene yardımcı olur. Onu nasıl hissettirdiğini ve ne kadar güzel olduğunu bilmeni istiyor. Bu, herkesin deneyimleme şansı bulamadığı bir şey.

7-Sana karşı açık ve dürüsttür

Sana yalan söylemiyor. Bir şey olursa, bunu hızlıca sana bildiriyor. Birbirinize ne kadar açık ve dürüst olursanız ilişkiniz o kadar sağlıklı olur.

8-Seni tamamen destekliyor

Ona ihtiyacını olduğunda daima oradadır. O senin en büyük hayranın ve seni her zaman havalara uçuruyor. Sana herkesten daha çok inanıyor.

9-Duygusal veya fiziksel olarak asla şiddet göstermez

Hararetli bir tartışmada bile sana saygı duyar ve nazik davranır. Onunla kokmadan konuşabilirsin. Ne yazık ki bu dünyadaki çoğu insan öfkelerini yapıcı bir şekilde kontrol etmekte zorlanıyor ve bu da aşk hayatlarında onlar için tonlarca sorun yaratıyor.

10-Seni değersiz hissettirmez

Ne kadar önemli olduğunuzu bilmenizi istiyor. Her zaman sana yardımcı oluyor, seni toparlıyor ve ne kadar değer verdiğini belli ediyor.

11-Onun için yaptığın şeyleri takdir ediyor

Sana her zaman teşekkür eder ve seni takdir etmekten asla geri durmaz. Nazik davranışlarını görmezden gelmez ve seni hayattaki şeyleri elde etmek için kullanmaz.

posta.com.tr

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sevgilinin duygularını sömürdüğünü gösteren 7 işaret