Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğine dair 7 işaret

Bir erkeğin sizi sevdiğini anlamanız için pencerenin altında durup size serenat yapmasını beklememelisiniz. Sevginin işaretleri bu klişe film masallarından çok daha derinlerdedir. Peki, bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır? İşte eğer henüz söylemediyse bile erkek arkadaşınızın sizi sevdiğine dair 7 işaret, 7 gerçek aşk belirtisi...

24 Haziran 2021, Perşembe 12:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Geleceğinden sizinle bahsediyorsa

Geleceğinden sizinle bahsediyorsa

Orbuch, "İki insan birlikte bir gelecek hakkında konuştuğunda, birlikte olma arzusunun altını çiziyor" diyor.

Bu nedenle, erkek arkadaşınız gelecekte nerede yaşayacağınızdan bahsediyorsa veya gelecekteki ilişki dönüm noktalarına atıfta bulunuyorsa (birlikte yaşamak, çocuk sahibi olmak...), işin içinde aşk olduğuna güvenle bahse girebilirsiniz.


Ailesi ve arkadaşlarına tanıştırıyorsa

Ailesi ve arkadaşlarına tanıştırıyorsa

Erkek arkadaşın seni artı biri olarak getiriyorsa ve kız kardeşlerinin ne yaptığıyla düzenli olarak ilgileniyorsa, işler iyi görünüyor. Neden? Çünkü aile ve arkadaşlarla bir ilişki geliştirme arzusu, bağlantınızı derinleştirme arzusudur, diyor Orbuch.

Aileler ve arkadaşlar erkek arkadaşınızın geçmişini bildiğinden onları tanımak onu tanımak demektir. Duyduğunuz her şeyi beğenmeyebileceğinizi düşünürsek, bu onun adına riskli bir hareket, ancak bu sadece birbirinize olan sevginize olan güvenini gösteriyor.

Eğer ortada sır yoksa

Eğer ortada sır yoksa

Orbuch, ailedeki bir ölümden veya tıbbi bir korkudan bahsettiği ilk kişi sizseniz bu tüm duygularını sizinle paylaştığını gösteriyor ve tabi ki aşkı da diyor.

Sevdiğiniz kişinin sizinle özel duygularını ya da gizli planlarını hedeflerini ya da hayallerini paylaşması iyiye işarettir

Küçük şeyleri hatırlıyorsa

Küçük şeyleri hatırlıyorsa

Erkek arkadaşıınız size iltifat ettiğinde bu iyi bir şeydir ve herkes bunun iyi bir şey olduğunu bilir ancak Orbuch, "Müzik açıkken duş almayı sevdiğinizi bilen erkek arkadaşınızın bu yüzden siz gelmeden önce portatif hoparlörü şarj ediyorsa küçük şeyleri hatırlıyor demektir ve bu çok iyi birşeydir diyor.

Bu küçük şeylerin hepsi sevginin temsilleridir

Beden hareketleriyle anlayorsa

Beden hareketleriyle anlayorsa

Bir süredir sana "tek" olduğunu söylüyor olabilir sadece beklediğin dilde değil. Bir dahaki sefere birlikte olduğunuzda, ipucu için vücudunu izleyin. Orbuch, siz konuşurken size yaklaşıyorsa ve yürürken veya otururken bedenleriniz arasında minimum boşluk bırakıyorsa, sizinle fiziksel ve duygusal olarak yakın olmaktan rahat olduğunu söylüyor.

Ben değil, biz diyorsa

Ben değil, biz diyorsa

Erkek arkadaşının ne dediğine dikkat et, çünkü dalgın bir şekilde "biz" deme alışkanlığı varsa (birden bir kişi olduğunu unuttuğu için etrafındaki herkesin yan gözle bakmasına rağmen).

Orbuch'a göre, "biz" dilini kullanmak, tamamen size bağlı olduğu ve ikinizi bir paket anlaşma olarak gördüğü anlamına gelir.

Anlaşmazlıklarda soğuk kanlı durabiliyorsa

Anlaşmazlıklarda soğuk kanlı durabiliyorsa

Kavgalar ve tartışmalar herkesin içindeki en kötüyü ortaya çıkarabilir ancak Orbuch, erkek arkadaşın sakin kalmak için çaba gösterdiğinde bunu fark etmeni istiyor.

Bu, ilişkinizin üzerinde savaşmaya değil, üzerinde çalışmaya değer bir şey olduğunu düşündüğü anlamına gelir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alfa kadınların erkeklerden beklediği 11 şey