Erkekler güçlü kadınlardan neden korkar?

Erkekler, genellikle kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlardan hoşlandıklarını dile getirse de bu tarz kadınlar onları korkutmaktadır. Peki erkekler neden güçlü kadınlardan korkar? Sorunun cevabı haberimizde.

16 Mart 2020, Pazartesi 18:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sevgilerinde koşul aramazlar

Sevgilerinde koşul aramazlar

Güçlü kadınlar iyi ve güvende hissettikleri her insanı severler. İyiliğinden ve güveninden emin olduğu insanlara mümkün mertebe şefkat göstermeye çalışırlar.


Ne istediğinden emindir

Ne istediğinden emindir

Güçlü kadınlar ne istediğinden emindir ve istediği şeyi dile getirmekten asla korkmazlar. Bu nedenle erkeklerin gözünde korkutucu olabilirler.Güçlü kadınlar asla itaat etmezler.


Kimseye ihtiyaç duymazlar

Kimseye ihtiyaç duymazlar

Hemen hemen çoğu erkek kendisine ihtiyaç duyan kadından hoşlanır. Sevdikleri kadın için bir savaş vermek onları o kadar mutlu eder ki kadınların da onları bu yüzden sevdiğini düşünürler. Fakat bu durum güçlü ve bağımsız kadınlar için tamamıyla yanlıştır. Güçlü ve bağımsız olan kadınlar asla ve asla bir erkeğin onların verdiği savaşı kazanmasını istemez.

Kendi davranışlarını kendileri belirlerler

Kendi davranışlarını kendileri belirlerler

Kendi ayakları üzerinde duran kadınlar asla ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmazlar. Bunun nedeni her zaman davranışlarının kendilerine göre bir sebebi ve mantıklı bir açıklaması vardır. Bu sebeple onlara ne yapması gerektiği söylendiğinde tepki verebilir. Unutmayın, bir öneri vermek ile emir vermek arasında fark var.


Dolambaçlı oyunlar düzenleme gereği duymazlar

Dolambaçlı oyunlar düzenleme gereği duymazlar

Kendi ayakları üzerinde duran, güçlü kadınlar dolambaçlı ve entrikalı oyunlara ihtiyaç duymazlar. Bu tür kadınları asla arkanızdan iş çevirirken bulamazsınız. Hatta güçlü kadınlar, entrika sever insanlara da tahammül edemedikleri için, küçük oyunlar peşinde koşan insanları hayatlarından kolaylıkla çıkartırlar.


Eleştiriyi kabul ederler

Eleştiriyi kabul ederler

Çoğu insan eleştiriyi kabul edemez ve eleştiri yapan kişiyle gergin anlar yaşayabilir. Güçlü kadınlar genellikle kendiyle yüzleşir ve çoğu eleştiriyi kabul eder. Kendi ayakları üzerinde duran kadınlar sürekli kendileriyle yüzleşir ve yapıcı olan her eleştiriye açıktırlar. Kendileri hakkında bu kadar açık ve net oldukları için etrafındaki insanların da kendilerini bulmasında yardımcı olurlar.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koronavirüs karantinasında kalan çiftler ne yapmalı?