Erkekler ilişkilerini neden gizler?

Yeni bir ilişkiye başladığımızda heyecanla boy boy fotolar çekilip sosyal medyaya ekleriz. Çoğu zaman erkekler bunun yerine ilişkilerini gizli tutmayı tercih eder. Kadınların en merak ettiği soru ise, erkeklerin neden ilişkilerini gizli tutmak istediğidir. İşte bilmeniz gerekenler...

27 Mayıs 2021, Perşembe 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ORTAK ARKADAŞLARIN HABERDAR OLMASINI HENÜZ İSTEMEYEBİLİR

1- ORTAK ARKADAŞLARIN HABERDAR OLMASINI HENÜZ İSTEMEYEBİLİR

Ortak arkadaş söz konusu olduğunda, ilişkinin her iki tarafını da olumsuz etkileyebilecek söylemler ortaya çıkabilir. Hatta özel şeyleri bile didiklemeye başlayabilirler. Bu durumla baş etmenin yolu, bir süre beklemek ve işler ciddiye bindiğinde açıklamaktır.

2- AİLE ENDİŞESİ

2- AİLE ENDİŞESİ

Geleneksel bir aileden gelen erkekler, ilişkilerini açıklamadan önce beklemeyi tercih edebilir. Böyle bir durumda ailenin vizyonunu öğrenmek ve onlara yaklaşmak için doğru yolu bulmak en önemli adım olacaktır.

3- DUYGULARINDAN EMİN OLAMAYABİLİR

3- DUYGULARINDAN EMİN OLAMAYABİLİR

Yeni bir ilişki söz konusu olduğunda her iki tarafın da kafası biraz karışık olabilir. Erkekler de ilişkilerinin duyurmadan önce nereye gittiğini gözlemlemek isteyebilir. Zaman önemlidir ve ilişkinin gerçek aşk olup olmadığını kolaylıkla ortaya çıkarabilir.

4- ÖNCEKİ İLİŞKİSİ YENİ BİTMİŞSE

4- ÖNCEKİ İLİŞKİSİ YENİ BİTMİŞSE

Eğer eski ilişkisi yeni bittiyse, şimdiki ilişkisini bir süre gizli tutmak istiyor olabilir. Bunun nedenleri arasında eski sevgilisini üzmemek, yeni kız arkadaşını korumak ya da en kötüsü hala eski sevgilisine aşık olması yer alabilir.

5- ARKADAŞ GRUBUNDAN BİRİ...

5- ARKADAŞ GRUBUNDAN BİRİ...

İlişkisini saklamayı tercih eden bir erkeğin, arkadaş grubunda ona aşık olan kişi olabilir ve grubun dengesini bozmak istemeyebilir. İlişki ciddiyse, zamanı geldiğinde zaten herkes öğrenecektir.

6- BAŞKALARININ FİKİRLERİNİ DUYMAK İSTEMİYORDUR

6- BAŞKALARININ FİKİRLERİNİ DUYMAK İSTEMİYORDUR

Erkekler, diğer insanların ilişkisine laf etmesini sevmeyebilir. Bu nedenle gereksiz konuşma ve tartışmalardan kaçınabilirler. Mahremiyete önem verdikleri için bir süre ilişkilerini gizleyebilirler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kötü bir şey değil: Yalnız insanların asla unutmaması gereken 5 şey