Erkekler ilk buluşmada nelere dikkat ediyorlar?

Erkeklerin ilk buluşma heyecanı içinde neler düşündüklerine inanamayacaksınız! Kendilerini nasıl dinlediğinizden başkalarına karşı davranışlarınıza kadar pek çok hareketiniz onları etkiliyor. İşte erkeklerin ilk buluşmalarda en çok takıldığı noktalar...

19 Nisan 2018, Perşembe 11:07
A A
Esprilerine Verdiğiniz Tepkiler

Esprilerine Verdiğiniz Tepkiler

Her erkek komik değildir ama şöyle de bir gerçek var; her erkek kendini komik bulur. Eğer onun sizi güldürmek için sarf ettiği çabaya, gülerek karşılık verirseniz kendini iyi hissedecektir. Hatta sadece kendini iyi hissetmekle kalmayacak, sizinle geçirdiği akşamla ilgili aklında güzel şeyler kalacaktır.

Ona Olan Merakınız

Ona Olan Merakınız

Kendinden bahsetmek şüphesiz çoğumuzun en sevdiği sohbet konusudur. Eğer hayatını ya da belli konulardaki fikirlerini merak ediyorsanız ona sorular sormaktan çekinmeyin. Ve tabii ki sorduğunuz soruların cevabını, soruyu sorarkenki merakınızı kaybetmeden, dikkatle dinleyin.

İnsan İlişkileriniz

İnsan İlişkileriniz

Sadece ona karşı kibar davranarak kimseyi kandıramazsınız. Genel olarak çevrenize bakışınız, konuşmanız, hareketleriniz çok dikkatli bir çift göz tarafından izleniyor, unutmayın. Otopark görevlisi, garson, yemekte karşılaştığınız arkadaşları, milli piyangocu gibi üçüncü kişilerle iletişiminiz önemsiz gibi gözükse de ilk buluşma testinin puanlamasında ciddi rol oynuyor.

Sürekli Şikayet Halinde Olmak

Sürekli Şikayet Halinde Olmak

Yemekteki fazla tuzdan girdiğiniz filmin sıkıcılığına, havanın soğukluğundan garsona gıcık olmanıza… Gece boyunca karşılaştığınız her şeyi eleştirdiyseniz, o erkekle ikinci kez buluşmayı çok da fazla hayal etmeyin.

Kendinizi Övmek

Kendinizi Övmek

Evet kendimiz hakkında konuşmalıyız ama çok da fazlaya kaçmamalıyız. Sadece kendinizi anlatmayın. Sadece kendinizden bahsederek, kendini öven bir duruma düşmeyin. Bu hem sıkıcı hem de itici görünmenize yol açar. Bırakın o sizi övsün...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.