Erkekler kadınların söylediği bu cümlelere bayılıyor!

Güzel sözler duymaktan hoşlanan yalnızca kadınlar değildir. Erkekler her ne kadar duygularını gizlemeyi tercih eden varlıklar olsalar da, bazı cümleleri duymak onların da içini eritebiliyor. Bu cümleler sayesinde ilişkinizi ilk günkü gibi taze tutmanız da mümkün. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz erkeğe düzenli olarak iltifat etmek... İşte erkeklerin duymaktan hoşlandığı cümleler.

08 Haziran 2021, Salı 12:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1- ÇOK YAKIŞIKLISIN

Kadınlar nasıl güzel olduklarını duymak istiyorsa, erkekler de yakışıklı olduklarını duymak isterler. Ancak bunu yaparken aşırıya kaçmamalısınız. Sevdiğiniz erkeğe ne kadar yakışıklı olduğunu hissettirdiğinizde kendilerine daha çok güveneceklerdir.

2- TEŞEKKÜR EDERİM

Teşekkür etmek bir nezaket kuralıdır. Sevdiğiniz erkek sizin için bir şey yaptıysa, mutlaka teşekkür edip sevginizi gösterin. Bu sizin için daha fazla şey yapma isteğini tetikleyecektir.

3- YANINDAYIM

İlişkilerde tarafların birbirine destek olması son derece önemlidir. Her daim sevdiğiniz erkeğin yanında olduğunu belli etmeniz, ona olan bağlılığınızı gösterir. Ona bir takım olduğunuzu 'Senin yanındayım' diyerek gösterin.

4- SANA GÜVENİYORUM

Zorlu bir işte sevdiğiniz erkeğin strese girdiğini fark ettiyseniz tek bir sihirli cümleyle tüm enerjisini yerine getirmeniz mümkün: Sana güveniyorum.

5- ÇOK EĞLENCELİ BİR ARKADAŞ ÇEVREN VAR

Arkadaşlar bir erkek için son derece önemlidir. İlişkideyken onu arkadaş çevresinden uzaklaştırmak yerine onunla birlikte eğlenmek aranızdaki bağın kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Arkadaş ortamından ne kadar keyif aldığınızı da söylemeyi ihmal etmemelisiniz.

6- SENİ DİNLİYORUM

Sevdiğiniz erkeğin canı sıkkın olduğu zaman onu her daim dinleyebileceğinizi söylemelisiniz. Erkekler bu gibi durumlarda suskun olmaya daha çok eğilimlidir. Onu sıkmadan yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

7- NE KADAR KASLISIN

Erkekler vücutlarına iltifat edilmesini sever. Hele ki spor salonuna gidip saatlerce kas yapmaya çalışıyorsa, bir iltifatı hak ediyor demektir.

8- ÇOK LEZZETLİYDİ

Yemek yaptığı zaman ya da size yemekte yardım ettiği zaman, elinin değdiği şeylerin lezzetlendiğini ona hatırlatın. Bu sayede mutfak işleri için daha fazla cesaretlenmiş olur.

9- NE KADAR GÜÇLÜSÜN

Sevdiğiniz erkekten bir kavanoz kapağı açmasını rica ettiniz ve açtı. Yine bir iltifatı hak ediyor! Ona ne kadar güçlü olduğunu söylemeyi ihmal etmeyin.

10- İŞİNDE ÇOK BAŞARILISIN

Erkeklerin vücudu kadar beynine de iltifat etmek gerekir. Ona ne kadar zeki olduğunu ve işini harika yaptığını söyleyin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gerçekten aşık mısınız? Anlamak için 9 ipucu...