Erkeklerde omuzları geniş göstermenin 7 yolu

Dar omuzlu erkekler nasıl giyinmeli? Geniş omuzların erkekte her zaman daha makbul olduğu bir kesin. Kendine güven, elbette bir erkeği en çekici kılan unsur fakat omuzların etkisi de büyük. Erkeklerde geniş omuzlu olmanın tek yolu spordan geçmiyor. Eğer vücut yapınızı değiştirmeyi yıllardır başaramıyorsanız geriye illüzyon ve modadan yardım almak kalıyor. Peki omuzlar nasıl daha geniş gösterilir? Omuzları geniş gösteren kıyafetler hangileri? Pek çok yolu var.

21 Kasım 2020, Cumartesi 17:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Bol giysilerden kaçının

1. Bol giysilerden kaçının

Tayt giymekten de kaçının. Belinizi içeride ve omuzlarınızı dışarıda bırakacak şekilde dikilmiş olan kıyafetler seçin.

2.Doğru tişörtü seçmek

2.Doğru tişörtü seçmek

Doğru tişörtü seçmek önemlidir. Kol kısımları normalden daha dar olan kısa kollu tişörtleri seçin. Uzun kollu olanlar kemikli kollarınızı vurgular! (Kollarınızın kilodan dolayı geniş olduğunu)

3. V yaka tişörtler ve kazaklar giyin

3. V yaka tişörtler ve kazaklar giyin

Giyeceğiniz kıyafetin yakası en az üzerinde bulunan desenler ya da renkleri kadar önemli. V yaka giymekten hiç bir zaman çekinmeyin ve polo yaka tişörtlerden v yaka erkek kazak modellerine, göğüs kısmını daha geniş göstermek adına kombin yaparken bu tişörtlerinizi de kullanın.

4. Vatka kullanın

4. Vatka kullanın

Hafif takviyeli omuzluklar nasıl omuzlara sahip olduğunuzu vurgularken daha geniş görünmenizi sağlar. Bu konuda abartıya kaçmayın aksi takdirde görüntünüzü bozup, aşırı büyük omuzluk takıyormuşsunuz gibi görünebilirsiniz.

5. Kendinize güvenerek giyin

5. Kendinize güvenerek giyin

Geniş omuzlu olsanız veya olmasanız bile, yürürken kendinize güvenin. Başı dik, omuzları arkada tutmak bir erkek için fiziksel anlamda iyi bir izlenim bırakması demektir.

6. İnce dikişli trikolar

6. İnce dikişli trikolar

Göğüs bölgenizi daha geniş göstermek adına gardırobunuzda bulunması gereken bazı giyim ürünleri bulunmakta. Göğüs kısmınıza tam oturan ince dikişlere sahip örme bir kazak vücudu ters üçgen görünüme doğru destekler.

7. Blazer cekette dikkat

7. Blazer cekette dikkat

Blazer ceket kullanıyorsanız mutlaka ince desenli ya da yatay çizgili olanları kullanın. Geniş yakalı üstler ve yünlü kumaşları kullanmak göğüs bölgenizin daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Büyük beden ünlülerden öğrendiğimiz 23 şıklık tüyosu