Erkekleri etkilemenin yolları

İlişki hayatınıza biraz hareket katmak istiyorsanız erkekleri etkilemenin yollarını bilmelisiniz. Erkeğinizi çıldırtın! Seni deliler gibi istiyorum dediğini duymak ister misiniz? O halde biraz çılgın olun! İşte uzmanlardan erkekleri etkilemenin yolları

13 Ocak 2022, Perşembe 17:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkekleri nasıl oluyor da bu kadar çekebiliyorlar, hiç düşündünüz mü? Yazımızda birkaç Kötü kız davranışından bahsedeceğiz. Bunlar hem hoşunuza gidecek hem de denedikten sonra siz de sıcak kadın kategorisine gireceksiniz.


ETKİLEYİCİ GİYİNİN!

ETKİLEYİCİ GİYİNİN!

Sıcak ilişkiler adlı kitabında yazar Tracey Cox şöyle bir yöntem öneriyor;

ilk görüşte kıyafetleriniz çok normal olabilir, ancak gizli yönleri yanınızdaki erkeği çılgına çevirebilir. ışte o gizli ayrıntıları en beklenmedik zamanlarda açığa çıkarın.

FAZLALIKLARDAN KURTULUN

FAZLALIKLARDAN KURTULUN

Gereksiz aksesuarlardan kurtulursanız sevgiliniz ayaklarınıza kapanır. ıç çamaşırı giymeden bir yere gitmek ani maceralara açık olmak demektir. Bazı durumlarda ise, vücudunuzu örtülü tutmak da heyecan verici olabilir.

EROTİK KONUŞUN

EROTİK KONUŞUN

Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin, erkeğiniz çok etkilenecektir. O kadar açık olamayanların üzülmesine gerek yok.

Doğru ses tonuyla, doğru bakışlarla söylenen basit cümleler bile baş döndürücü olabilir:

KENDİ ÖZGÜR TARZINIZI YARATIN

KENDİ ÖZGÜR TARZINIZI YARATIN

Bir daha sizden korkması gerektiğini anlayacak! Kendi seks filminizin yönetmeni olun! Erkekler neden Kötü kızları bir türlü unutmazlar, biliyor musunuz? Çünkü onların kendilerine özgü seks davranışları vardır ve o tat erkeklerin damaklarında kalır! 

Bazı kadınların gülüş ve giyim tarzları o kadar farklıdır ki erkekleri onları asla unutamazlar. Kaldı ki yatakta özel hareketleri olanlar hayatta unutulmaz. Siz de kendinize özgü bir tarz yaratın, erkeğiniz sizi diğer kadınlardan farklı görecektir.

HERKESİN İÇİNDE YÜREĞİNİ HOPLATIN

HERKESİN İÇİNDE YÜREĞİNİ HOPLATIN

The Bad Girls Guide to Getting What You Want (Kötü Kızların istediklerini Elde Etme Rehberi) adlı kitabında yazar Cameron Tuttle, Cinsel arzularınızı herkesin içinde ifade etmek sizi çılgın ve istediğini koparan bir kadın olarak gösterir. Erkeğiniz ise, size karşı koyamaz diyor. Bir daha dışarı çıktığınızda, sosyal kurallara fazla takılmayın ve erkeğinizi herkesin içinde coşkulu bir şekilde öpmekten çekinmeyin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkekleri evliliğe ikna edebilmek için 5 öneri