Erkekleri heyecanlandırmak için 9 etkili yol

Erkekler genelde kadınlardan daha az heyecanlı gibi görünür. Ancak bu, toplumun erkeğe biçtiği rolden başka bir şey değildir. Aslında o da senin kadar heyecanlı muhtemelen, fakat belli etmemeye çalışıyor. Peki olaylara biraz farklı bir boyut katmak istemez misin? Erkekleri heyecanlandırmanın 9 etkili yolundan bahsettik.

14 Nisan 2021, Çarşamba 12:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ne istediğini söyle

Ne istediğini söyle

Kendinizi sadece yatak odasıyla sınırlandırmayın. İstediğiniz yerde, istediğiniz ortamda onu heyecanlandıracak birkaç cümle kulağına fısıldayabilirsiniz. Partneriniz eminiz ki şaşıracak ve mutlu olacaktır. Ayrıca cinsel ilişki esnasında da hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyleri dile getirin. Bu, daha keyifli bir cinsel hayata sahip olmanızı da sağlar.


“Bana ne yapsaydı heyecanlanırdım?”

“Bana ne yapsaydı heyecanlanırdım?”

Kendinizden yola çıkın; “Bana ne yapsaydı veya nasıl bir şey söyleseydi heyecanlanırdım?” gibi bir soru sorun kendinize. Cevabınız ne olurdu? Eğer bulduysanız hemen uygulamaya geçin. Onu hem gündelik hayatınızda hem de cinsel hayatınızda şaşırtın. Sizden beklemediği performanslar sergileyin.


 Cool olma, gül

Cool olma, gül

Mutluluk bulaşıcıdır. Bu cümleyi her yerde okumuş veya görmüşsünüzdür. Yeni görüşmeye başladığınız birine bıraktığınız izlenim çok önemlidir. Sizinle eğlenmesini sağlayacak aktiviteler yapın ve onu güldürmeye çalışın.


 Aşırıya kaçmadan hediye al

Aşırıya kaçmadan hediye al

Çok pahalı olmayan, hiç beklenmedik bir zamanda verilen küçük, düşünceli hediyeler ilişkinizi canlandırmada çok etkili olacaktır. Küçük bir kutu çikolata, bir kutu dondurma bile sevgilinizin/ eşinizin mutlu ve müteşekkir olmasına yetecektir.


 Çantasına not bırak

Çantasına not bırak

Sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi bilse de ara sıra yazılan küçük notlarla bunu hatırlatmak emin olun ki ilişkinizi hareketlendirecektir. Aynaya yapıştıracağınız ya da çantasına iliştireceğiniz küçük sürpriz notlar gününün güzel geçmesine neden olacaktır.

 Tüm vücudunu ona çevir

Tüm vücudunu ona çevir

Kadınların büyük bir bölümü, sevmedikleri ve hoşlanmadıkları kişilerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışır bu sebeple de karşılıklı otururken dahi vücutlarını sevmedikleri kişinin aksi yönüne çevirme eğilimi gösterir. Bütün vücuduyla sana bakan bir kadın, her zaman iyiye işarettir. Hoşlandığını belli etmek istiyorsan tüm vücudunu ona çevir.

İltifat etmekten çekinme

İltifat etmekten çekinme

Birlikte olduğunuz adama iltifatlarda bulunun; ne kadar güzel olduğunu, işinde ne kadar başarılı olduğunu, ilişkilerinde çok samimi göründüğünü söyleyin. Partnerinizi şımartmaktan kokmayın, ancak iltifat dozunu ayarlamayı da unutmayın. Sizin onunla ilgili düşünceleriniz hem heyecanlanmasına hem de size bağlanmasına yardımcı olacak.

 Gülerken ona dokun

Gülerken ona dokun

İlişkiniz ister yıllardır devam ediyor olsun, ister yeni olsun. Ona dokunmaktan çekinmeyin. Tenlerin teması, erkeği baştan çıkaran şeyler listesinin en önemli maddelerinden biridir. El ele tutuşmak, sarılmak ve yüzüne dokunmak gibi ufak hamleler çok şey ifade eder. Birlikteyken sıkça gülmeye ve ortak şeyler yapmaya çalışın. Bir arada olduğunuz sürece ufak dokunuşlardan kaçınmayın.


 Ona soru sorun

Ona soru sorun

Önce ona tutkularını sorun; en çok ne yapmaktan hoşlanıyor, neyi denemeyi çok isterdi gibi… Konuşma bu noktadan başlayıp mutlaka sizin de ne istediğinize gelecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğum sonrası eşler arasındaki soğukluk nasıl çözülür?