Erkekleri kışkırtmanın en etkili yolları

Bir erkeği tahrik etmek, onu heyecanlandırıp kendinizi daha da cazibeli göstermek aslında düşündüğünüzden çok daha kolay  

A A

Erkekleri kışkırtmanın birçok yolu var ancak onları asıl baştan çıkaran şey, belli belirsiz imalar, küçük kaçamak dokunuşlar... 

İşte karşınızdaki bir erkeği, her yerde başlatabileceğiniz küçük oyunlarla, gün boyu aklının sizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

ONU KIŞKIRTMAK İÇİN...

ONU KIŞKIRTMAK İÇİN...

Yüksek topuklu bir ayakkabı giyin ve ayağınızın teki ile diğer bacağınızı okşayın. Ama bunu farkında değilmiş gibi yapın. 

Giydiği pantolonu belli belirsiz elleyin ve iyi durdukları kadar, kumaşının da ele güzel gelen bir dokusu olduğunu söyleyin. Sonra da gözlerine imalı bakın. Göbeğinizi açıkta bırakan bir tişört giydiğinizde, üst raflardan bir şey almak için uzanabildiğiniz kadar uzanın.

ONU KENDİNİZE ÇEKİN!

ONU KENDİNİZE ÇEKİN!

Konuşurken, saçınızı kenara çekerek, kafanızı yan tarafa doğru eğin. Açıkta kalan boynunuz öpülmeye hazır bir şekilde, erkeğinizin dikkatini çekecektir. İşaret parmağınızı kullanarak, herkesin içinde, çaktırmadan sırtına "seni seviyorum" yazın. 

Kalabalık bir yerde, sıkış tepiş hareket etme zorluğu içindesiniz. Madem öyle, siz de bu durumu derhal lehinize çevirin ve göğüslerinizi onun sırtına iyice yaslayarak geçin.

 MASA ALTINDAN...

MASA ALTINDAN...

Arkadaş grubunuzla çıktığınız bir yemekte, masanın altından ayağınızla erkek arkadaşınızın bacağını okşayın ve hiçbir şey yapmıyormuş gibi konuşmanıza devam edin. 

Gözlüğünüzü çıkardıktan sonra herhangi bir yere koyacağınıza tek ucundan dudaklarınızın arasına sıkıştırıp öyle tutun. 

SEKSİ OLUN!

SEKSİ OLUN!

Evde duş alırken, sırtınızı sabunlayamadığınızı söyleyin ve masumane bir şekilde ondan sırtınızı sabunlamasını isteyin.İnce askılı bir elbise giyin ve askılardan birini zaman zaman omzunuzdan düşürün ve onun gözlerinin içine muzipçe bakarak askıyı düzeltin. 

Konuşmanıza seksi çağrıştıran kelimeler serpiştirin, örneğin çikolatalı dondurma yerken, dondurmanın çok şehvetli bir tadı olduğundan bahsedin. 

BERABER OTURURKEN…

BERABER OTURURKEN…

Ona, geçen gece rüyanızda onunla seviştiğinizi gördüğünüzü anlatan bir e-mail gönderin.

Beraber evde otururken, bir iç çamaşırı kataloğuna göz gezdirin ve hangisinin sizin üzerinizde daha güzel duracağını sorun.Yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.

 DEKOLTENİZ KONUŞSUN!

DEKOLTENİZ KONUŞSUN!

Dekolte bir bluz giydiğinizde göğüslerinizin tam birleştiği yere denk gelen bir kolye takın. Gözlerini buradan alamayacaktır. 

Alçak sesle konuşun ki, ne dediğinizi duyabilmek için size yaklaşmak zorunda kalsın. 

KIŞKIRTICI MESAJLAR...

KIŞKIRTICI MESAJLAR...

Çok önemli bir toplantının ortasındayken, cep telefonuna onu çok arzuladığınızı anlatan erotik bir mesaj gönderin. Masum ve kışkırtıcı olsun. 

Gece eve dönerken, sokağın sonundaki merdivenlerin karanlık köşesine ya da metruk bir evin kuytu kenarına onu çekip tutkuyla öpmeye başlayın. Sokakta olmanın verdiği tedirginlik ve sizin verdiğiniz hazla kendinden geçecektir. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Pürüzsüz bacaklar için 3 ipucu