Erkeklerin aldatmadan saymadığı 7 tehlikeli davranış

Deseret News tarafından yaptırılan bir anketin gösterdiği üzere, siz öyle düşünmeseniz bile çizgiyi aşıyor olabilirsiniz. Üstelik, aldatma olarak kabul edilen şeyler aklınızın ucundan bile geçmiyor olabilir. Önce kadınların kesin olarak aldatma olarak kabul ettiği şeylere bakalım: Başkalarıyla düzenli olarak seks yapmak, tek gecelik ilişkiler, başkasıyla öpüşmek ve sexting yapmak her daim aldatma olarak kabul ediliyor. Peki ya diğerleri?

26 Şubat 2021, Cuma 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Arkadaşlık sitelerinde ya da uygulamalarında aktif bir profile sahip olmak

Arkadaşlık sitelerinde ya da uygulamalarında aktif bir profile sahip olmak

Online arkadaşlık mecralarından tanışıp kimseyle seks yapmamış olsanız bile, online arkadaşlık platformlarında aktif bir profile sahip olmanız, kadınların %70’i tarafından aldatılma olarak kabul ediliyor. Aldatma olarak kabul edilmesine yol açan şey ise duygusal sadakatsizlik kategorisine girmesi. Zira partnerinizle paylaşmayı reddettiğiniz bir mecrada geziniyorsunuz. Bir bakıma diğer olası seçeneklere açık kapı bırakmış oluyorsunuz.

 Bir başkasıyla duygusal yakınlaşma

Bir başkasıyla duygusal yakınlaşma

Aklınızda durmadan başka bir kadın mı var? Partneriniz yanınızda yokken sürekli onu aramak ya da ona mesaj atmak mı istiyorsunuz? Tepenizin attığı ya da moralinizin çöktüğü zamanlarda gönlünüz partnerinizi değil de onu mu arıyor? O halde, duygusal bir yasak ilişkiniz var demektir. Duygusal açıdan destek alabileceğiniz bir sürü arkadaşınızın olması normal. Bu desteği partnerinizden alamadığınızı hissettiğiniz noktada ise belki de doğru insanla birlikte olmadığınızı anlamanız gerek.

 Başkalarına flörtöz mesajlar atmak

Başkalarına flörtöz mesajlar atmak

Her 10 kadından 6’sı, partnerlerinin başkalarıyla flörtöz mesajlaşmalara girmesini büyük bir sorun olarak görüyor. Sexting olmasa bile bu durum değişmiyor. Flörtöz mesajlar, kolaylıkla aldatma nedeni sayılabiliyor. Cinsel ihtiyaçlarınızdan da bahsetmiyoruz. Zira flörtöz mesajlaşmalar, sizin fark edilme, duyulma ve arzulanma ihtiyacınızdan kaynaklanıyor.

 Etkilenilen birisiyle yemeğe çıkmak

Etkilenilen birisiyle yemeğe çıkmak

Her 10 kadından 4’ü, partnerlerinin etkilendikleri bir başka kadınla bir şeyler içmelerini ya da yemeğe çıkmalarını aldatma olarak kabul ediyor. Fakat bu konuda işler biraz karışık. Başka birisini çekici bulmanızda sorun yok. Sonuçta insan beyni sürekli potansiyel adaylar belirlemeye odaklı. Fakat kendinize karşı dürüst olmalısınız. Onunla seks yapma amacı taşıyor musunuz; yoksa sadece anın tadını mı çıkarıyorsunuz?

 Kankalarla striptiz kulübüne gitmek

Kankalarla striptiz kulübüne gitmek

Partneriniz etrafında bir dizi çıplak adamla eğlense, bir de onlara para yapıştırsa, ne hissedersiniz? Hislerinizi işitir gibiyiz. Kadınların hisleri de çok farklı değil. Zira her 10 kadından 3’ü, kankalarınızla striptiz kulübüne gitmenizi aldatma olarak kabul ediyor.

 Yalnız başına yetşkin filmi izlemek

Yalnız başına yetşkin filmi izlemek

Kadınların %22’sinin, partnerlerinin porno izlemesini aldatma olarak kabul ettiklerini de söylemeden geçemeyeceğiz. Yetşkin filmi izlemek oldukça zararsız bir şey ve partneriniz, sizin bu alışkanlığınızı saygıyla karşılamalı.Fakat bu işi abartıyorsanız, karşı tarafın sinirlerini de zıplatabilirsiniz. Neden mi? Çünkü aşırı yetşkin filmi izlemek, sizi kendi ilişkinizden sıyırıp fantezi dünyasına yöneltebilir ve bu yeni dünyadan çıkma isteğiniz de azalabilir. Eğer bu dünyayı terk etmek istemiyorsanız ve yetşkin filmi izlemek size daha fazla keyif veriyorsa, ortada bir sorun var demektir.

 Sosyal medyada eski sevgiliyi takip etmek

Sosyal medyada eski sevgiliyi takip etmek

Her 5 kadından 1’i, eski sevgiliyle sosyal medyada arkadaşlığı devam ettirmeyi aldatma sayıyor. Ancak bu konuda partnerinizin elini vicdanına koyması lazım. Çünkü belirli bir sınırı aşmıyorsanız, eski sevgilinizle sürdürdüğünüz arkadaşlık ilişkisi sorun yaratmamalı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir kadının sizinle uyuduğu uykudan mutlu uyanmasını sağlayan 6 tüyo