Erkeklerin en sevdiği kokular: Erkeklerin içini titreten 7 koku

Koku alma duyusunun cinselliğin büyük kısmını oluşturduğunun farkında mısınız? Evet önemli ama bu kadar da önemli mi diyebilirsiniz, cevabımız 'Evet!'. Peki erkeklerin en sevdiği kokular hangileri? Erkekleri delirten kokular var, eğer o kokuları öğrenmek istiyorsanız buyrun.

09 Nisan 2021, Cuma 10:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tarçın

Tarçın

Güney Hindistan ve Sri Lanka’ya özgü bu baharat erkeklerin aklını başından almada en etkili kokular arasında yer alıyor. Tarçın cinsel arzuyu artırıyor ve afrodizyak özelliğiyle biliniyor. Tarçınlı parfümler yüz yıllardır erkekleri etkilemek amacıyla kullanılıyor.


Vanilya

Vanilya

Vanilya pek çok kadın parfümünde bulunan bir maddedir. Bu bitki cinsel arzuyu uyandıran ve erkeğin güdülerini harekete geçiren maddeler içerir. Yenildiğinde, içildiğinde veya parfüm olarak kullanıldığında erkekleri etkiler. Eski çağlarda ereksiyon problemi olan erkeklere vanilyalı içecekler verilirmiş.

Yasemin

Yasemin

Endişe, gerginlik gibi duyguları azaltır. Özel hayatınızda karşı tarafla daha sakin bir ilişki yürütmüş olursunuz. Ayrıca yasemin kokusunun erkekler üzerindeki en büyük etkisi empati duygularını tetiklemesidir. Bu durumda birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Yasemin kokusunun verdiği özgüven, karşı tarafı çok daha kolay etkilemenizi sağlar.

 Sandal ağacı

Sandal ağacı

Erkekler bu kokuyu duyduklarında karşındaki kadının tam olarak kendinden emin, ne istediğini bilen biri olduğunu düşünür. Karşı taraf zaman zaman kendine güvenen kadınlardan çekinse de ayakları üstünde duran kadınlardan her zaman hoşlanmışlardır.

Papatya

Papatya

Papatya, tesir altında bırakan bir kokudur. Doğal antidepresan olması yönüyle erkekleri etkiler çünkü aradıkları iç huzuru bu kokuda bulacaklardır. Erkeklerin ilgisini çeken kokuları bilmeniz gerektiği gibi hoşlanmadıkları kokuları da bilmeniz sizin için faydalı olacaktır.


Lavanta

Lavanta

Lavanta kokusu evlerimizde genellikle yumuşatıcılardan kaynaklı duyulur. Ancak lavantanın erkekleri cezbeden kokusu pek bilinmez. Cleopatra, Romalı General Mark Antony ve Julius Caesar’ı lavanta kokusuyla cezbetmiştir. Yatağın altına konulmuş bir tutan lavanta yeni evlilerin tutkularını harekete geçirmek için kullanılır.

Mevye kokuları

Mevye kokuları

Meyve kokuları özellikle arkadaş canlısı ve şirin bir hava yakalamak isteyen kadınlar tarafından sıkça tercih edilmekte. Aromalarının yumuşaklığı sebebiyle yaz aylarında kullanılması gereken meyveli parfümler, pozitif enerjinizi çevrenize yansıtmanın en iyi yollarından biri. Meyve aromalı parfüm kullanırken bir konuya dikkat etmende fayda var: Gündüz güzel gelen koku, geceleri pek de hoşuna gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı geceleri farklı aromaları tercih etmen gerebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sivilce izlerini azaltan 7 mucize besin