Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 7 tuhaf şey

Erkekler itiraf etmeseler de kadınlara dair bazı ilginç özellikleri çekici buluyorlar. İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 7 tuhaf şey...

20 Nisan 2019, Cumartesi 15:12 Son Güncelleme:
A A
KAMUFLAJ KIYAFETLERİ

KAMUFLAJ KIYAFETLERİ


Erkekler kendileri ile ortak ilgi alanlarını paylaşan kadınları çekici buluyorlar. Bu yüzden ilginç ama sevdiği kadını kamuflaj kıyafetleri içinde gördüklerinde, onu av arkadaşı olarak düşleyip bundan hoşlanabiliyorlar. 

KORKU

KORKU


Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu en tuhaf şeylerden biri şüphesiz korku. Tabii ki bir erkek kadının korkmasını istemez. Ancak arada kadının ufak şeylerden ürkmesi onun öne çıkması ve kahramanı oynamak ve egosunu tatmin etmek istemesidir.       

 

 

ÇATLAKLAR

ÇATLAKLAR


Eğer vücudunuzda çatlaklar varsa ve bu durumdan rahatsızsanız, utanmanıza, çekinmenize gerek yok. Çünkü erkekler kadınların vücudunuzda oluşan çatlaklardan ilginç bir şekilde hoşlanıyorlar. 

MAKYAJ YAPARKEN

MAKYAJ YAPARKEN


Sevgilinizin sizi makyaj yaparken izlemekten hoşlandığını biliyor muydunuz? Bir kadının özenle ve başarıyla kendini güzelleştirmesi onları büyülüyor.

AKSANLI KONUŞMA

AKSANLI KONUŞMA

Aksanı olan çoğu insan bundan çekinebilir, halbuki hafif bir aksan erkeklere oldukça ilginç ve çekici geliyor.


GÖZLÜKLÜ KADINLAR

GÖZLÜKLÜ KADINLARNedenini hala tam olarak bilemesek de erkekler gözlük takan kadınların çekici olduğunu düşünüyor.


DAĞINIK BİR HAL

DAĞINIK BİR HAL


Erkekler genellikle kadınların kendileri için güzel görünmesini ve çaba harcamasını ister ama arada sırada dağınık halini görmek de hoşlarına gider.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi