Erkeklerin kadınlarda itici bulduğu davranışlar

Karşı cinsin ilgisini çekmek istiyorsanız bu detaylara dikkat edin. İşte erkeklerin kadınlarda itici bulduğu bazı davranışlar...  

23 Temmuz 2017, Pazar 19:38
A A
AŞIRI BAĞIMLI DAVRANILMASI

AŞIRI BAĞIMLI DAVRANILMASI

Erkeklerin içgüdülerinde kadını korumak ve ona bakmak olsa da aslında tamamen onlara bağımlı kadınlardan pek hoşlanmıyorlar. Her anınızı sevgiliniz ya da eşinizle yaşamak istemeniz, mutluluk ve sevinç kaynağınızın sadece o olması ve ona bunu sürekli hissettirmek sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Kendine güvenen ve kendi hayatına sahip olan, güçlü duruşlu kadınlar pek çok erkeğin hoşuna gitmektedirler. 

İDDİALI GİYİM TARZI

İDDİALI GİYİM TARZI

Erkek arkadaşınıza daha güzel görünmek için iddialı ve çekici kıyafetler giymek isteyebilirsiniz.Ancak bunu yalnız olduğunuz zamanlar değil de pek çok insanın bulunduğu bir ortama gelirken yaparsanız işler değişebilir. Siz hoşuna gideceğini beklerken kendinizi bir tartışmanın içerisinde bulabilirsiniz.   

AŞIRI MAKYAJ VE SÜSLENME

AŞIRI MAKYAJ VE SÜSLENME

Erkekler, kadınlarda güzelliklerini doğallıktan alan bir bakım ister . Gereksiz sürülen pembe ve koyu renkli allıklar erkeklerin en sevmediği makyaj ürünlerindendir. Aynı zamanda kuyruğu fazla uzatılan ve kalın çekilen eyeliner da erkeklere itici gelmektedir. Belirgin renkler yerine parlatıcı açık renk rujlar tercih etmeniz onların hoşuna gidecektir. Fondöten onlar için kendisiyle yüzünüz arasındaki bir engel olarak görülebilir. Fondöteninizi olabildiğince belirgin olmayacak şekilde sürün.  

DİĞER KADINLARI ÇEKEMEMEK

DİĞER KADINLARI ÇEKEMEMEK

Neden bir kadın başka kadınları çekemez? Çoğu kadın hemcinsini kıskanır. Onlar hakkında övücü bir söz söylemez. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler. Erkekler de zaten gerekmedikçe söylemezler zaten. Ancak her söylediklerinin ve yaptıklarının eleştirilmesini, kıskançlık krizine dönüşmesini istemezler.  

ÇOCUK GİBİ DAVRANMAK

ÇOCUK GİBİ DAVRANMAK

Erkeklerin sevmediği özelliklerden biri olan bu durum, özellikle yaş olarak da belli bir olgunluğa ulaşmış kadınların sevimli olduklarını düşünerek çocuk taklidi yapmasıdır.  

DEDİKODU YAPMAK

DEDİKODU YAPMAK

Devamlı yolda yürüyen, yan masada oturan, yani nerede olursa ve ne yaparsa yapsın başka kadınların saçını, makyajını, giysisini süzüp, eleştirmenizden hoşlanmazlar. 

KAVGAYA YATKIN OLMAK

KAVGAYA YATKIN OLMAK

Genellikle kadınlara dair en rahatsız edici özelliğin sürekli olarak iğneli sözler kullanmak, halk arasındaki adıyla trip atmak olduğu pek çok anket sonucunda ortaya çıkmıştır. Erkeklerin pek çok konuda daha direkt yaklaşmaları ve bir sorunun üzerine giderek onu çözmeleri, fakat kadınların genellikle daha dolaylı yollar kullanmaları ya da pek çok şeyle yüzleşmeyi ertelemeleri nedeniyle çiftler arasında gerginlikler oluşabiliyor.  

AŞIRI ALIŞVERİŞ YAPMAK

AŞIRI ALIŞVERİŞ YAPMAK

Kadınlar vitrinlere bakmak, tek tek incelemek ve fiyatları bilmek isterler. Kadınlar, bir ayakkabı ve giysi mağazasında acıkmadan susamadan saatler harcayabilirler.  Erkeklere göre ise bunun en kötü tarafı onunla dolaşmasını istemesidir. Mağaza mağaza, amaçsızca, her kıyafete ve ayakkabıya bakarak gezmek erkeği bunaltır. Bir de gerektiğinde erkeğe göre gereksiz sayılan şeylere büyük paralar ödemek, erkekleri sıkmaktadır.  

AZARLAMA TONUNDA KONUŞMAK

AZARLAMA TONUNDA KONUŞMAK

Erkeklerin arkadaşları önünde onunla bir tartışmaya girmek ve onu azarlarcasına konuşmak olabilecek en kötü şeylerden biridir.  

MADDİYATA ÇOK ÖNEM VERMEK

MADDİYATA ÇOK ÖNEM VERMEK

Erkeklerin uzak durmaya çalıştığı kadın tipleridir. Zengin erkek avcısı olarak da bilinirler. Bir erkeğin onlarla birlikte olabilmesi için bedel ödemesi gerektiğine inanırlar, bazen başarılı da olurlar. Ama genel olarak erkeklerin kaçındığı kadın tipleridir, uzun vadede erkekler bu tip kadınların kendilerini sevmediğini sadece çeşitli faydalar sağlamak için ilişki yürüttüğünü düşünürler. Bu tip kadınlar artık erkeklerin de bağımsız, kariyerli, kendi hayatını kendi imkanları ile sürdürebilecek güçteki kadınları tercih ettiklerini bilmelidirler. (Kaynak:Mahmure)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.