Erkenci Kuş 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Sanem, 'Albatros'una kavuşuyor

Erkenci Kuş 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölüm Sanem Polen'e savaş açarken Can, Sanem'e büyük bir sürpriz yapıyor.

10 Eylül 2018, Pazartesi 12:36
A A

Star TV'nin her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Erkenci Kuş'un 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölümde Polen'in sözleri Sanem'in canını acıtsa da Sanem, bunu umursamayıp Polen'e savaş açıyor. Osman reklam yıldızı olma yolunda ilerlerken Can bombayı patlatıp sevdiği kadına 'Albatros' olduğunu ispat ediyor.

SANEM POLEN SAVAŞI

Polen, Sanem'in sürekli Can'ın çevresinde dolanmasından dolayı rahatsız... Polen'in Sanem'e "mahalle kızı" iması ise bardağı taşıran son damla oluyor. Bu sözleri duyan Sanem, Can'ın eski sevgilisine savaş açıyor. Savaş sırasında ise ortaya renkli görüntüler çıkıyor. Bakalım bu çekişmenin galibi kim olacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can, Sanem’i Levent’ten kıskanıyor!

Polen, Can’ı özel alanında, herkesten gizlediği kulübesinde, Sanem’in fotoğraflarıyla çevrili vaziyette bulunca aklı da kalbi de iyice karışıyor.

Sanem’in bütün geceyi Levent’le geçirdiğini düşünen Can, ertesi gün ekibiyle, onun organik içecek ürünü için reklam filmi hazırlamak zorunda. Üstüne üstlük Aylin’le birlikte çalışacak!

Acil set hazırlıkları tam gaz sürerken, boğazından geçecek her lokma konusunda hassas, organikçi müşteriye hizmet verebilecek set yemekçisi aranıyor. Leyla’nın ısrarını kıramayan Osman, bakalım bu görevin altından da alnının akıyla çıkabilecek mi? Nihat, Muzo ve Ayhan da tabii ki hep destek, tam destek. Mevkıbe de, iş kadını olarak markette otururken, kocasını reklam camiasına kaptırma tehlikesiyle karşı karşıya!

Sanem, ajansa gittiğinde Dilek Ağacı’na yüreğinden geçenleri yazıp, bağlıyor. Can’ın onu takip ettiğini sonradan görüyor. Can tabii ki o dileğin peşini bırakmayacak...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.