Erkenci Kuş 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sanem'in 'Bizans oyunları'

Erkenci Kuş 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sanem'in 'Bizans oyunları'

Erkenci Kuş 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölümde Sanem reklamda oynaması için 4 manken ayarlıyor ama çok pişman oluyor. Çünkü kızları Can'dan kıskanıyor. Sonra başlıyor sinsi planına!

04 Ekim 2018, Perşembe 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkenci Kuş 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölümde Can, Sanem'e stajyer metin yazarı olduğunu söylüyor. Sanem bunu sevinçle karşılıyor ama Can'a sarılsa mı sarılmasa mı kararsız kalıyor. Öte yandan reklam seçimi için 4 tane manken ayarlayan Sanem, kızları görünce kendinden geçiyor. Kıskançlığın dozunu artıran Sanem kızlara kumpas kurarak reklamda oynamalarını engelliyor. Ve mankenlerin yerini kendileri alıyor.

ERKENCİ KUŞ 14. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Can, Sanem hakkında her şeye vakıf olmak istiyor. Bu anlarda ikili romantik romantik takılırken Emre ikisini fark ediyor. Durumu hemen Aylin'e anlatıyor ama tedirgin... Emre'nin sözleri Sanem'i incitirken Osman'dan aldığı teselli iyi geliyor. Öte yandan Can ile Sanem'in baş başa kaldıklarındaki anlar seyirciyi mest ediyor.

14. BÖLÜM ÖN İZLEME

Erkenci Kuş'un son bölümünden sonraki yayınlanan ön izlemesinde, Can, Sanem'dem 5 dakika ayrı kalmak istemiyor. Sevgilisini öpüp koklayan Can'ı Ceycey uzaktan izlerken, Ceycey Can gider gitmez Sanem'i utandıracak sözler söylüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Düvenci’nin eski eşi Engin Akgün: Kızımı polemik konusu yaptırmam