Erman Toroğlu: Fatih Terim hem takımı hem kulübü yönetmeye çalışıyor

A Spor yorumcusu ve Fotomaç yazarı Erman Toroğlu, Galatasaray'ın oynadığı oyunu eleştirdi ve hatanın Fatih Terim'de olduğunu söyledi. Toroğlu, kadrodaki değişim haberleri içinse bir sonraki sezon değişmesi gereken ilk ismin Fatih Terim olması gerektiğini savundu.

11 Nisan 2021, Pazar 11:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski hakem Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Karagümrük ile 1-1 beraber kaldığı maçın ardından karşılaşmayı değerlendirdi. Galatasaray'la ilgili yorumları dikkat çeken Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında Fatih Terim'in artık gitmesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Toroğlu'nun sözleri şöyle:

Galatasaray'ın artık şampiyonluk şansı yok. Taraftar bir şey beklemesin. Bir takım kötü oynayabilir ama kötü mücadele edemez. Galatasaray her şeyiyle kötü. Sadece Babel var sahada. Karagümrük futbol şımarıklığı yapmasa çok farklı bitebilirdi bu maç.

Fatih Terim'in artık kenara çekilmesi lazım. Eğer Galatasaray'a yardım etmek istiyorsa artık teknik direktörlüğü bırakmalıdır. Galatasaray'daki seneye değişmesi gereken 1 numaralı kişi Fatih Terim'dir. Başkan adayları eğer Fatih Terim'e bel bağladılarsa vah onların hallerine. Turşusunu kursunlar!

Fatih Terim takımı mı idare ediyor yoksa kulübü mü, belli değil. İkisinden birini yapsın! Hakem falan diyerek seyirciyle bir yere kadar oynarsın Fatih Terim, artık kimse yemiyor. Takım hiçbir şey oynamıyor ki!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Luiz Gustavo kalan haftalarda kızağa çekilebilir!