Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e: O kağıda sadece 'istifa' yazabilirsin

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, İsviçre maçının ardından özellikle Şenol Güneş'e çok tepkiliydi. Sert konuşan Toroğlu, Güneş'i istifaya çağırdı.

21 Haziran 2021, Pazartesi 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erman Toroğlu'nun A Spor ekranlarında yaptığı konuşmadan bazı kısımlar şöyle:

Kulüp takımlarında sana bir şey demem ama milli takım başka. Milli takımda senden hesap sorarım ben. Aldığın parayı helal etmem. Şu ana kadar da aldığın parayı helal etmedim. İyi oynadık diyorsun ya... Takıma hakim değilsin.

Bu kadro bunun daha iyisini yapmalıydı. Futbolcular mutsuz. Şenol Güneş'ten mutsuzlar, bu net. Şenol Güneş, Türkiye'yi seviyorsa istifa eder. 95 milyon insanın anasını ağlattın Şenol Güneş! 

"Milli takıma yerli hoca" derdim ama bu kadroya yabancı ve modern hoca lazım. 1 gol attık ya bu Milli Takım ile. Bu kadroyu bu teknik adam kaldıramıyor. Bu kadroda daha çok Avrupa'da oynayan oyuncu var. Dakika 70, yazı yazıyor ya... Sahaya bak sahaya, ne yazıyorsun? O kağıda bir şey yazabilirsin sadece o da istifan olur.

Yabancı oyuncu kısıtlamasını falan bırakın ya. Kısıtlama kalktıktan sonra gitti oyuncular Avrupa'ya. Şenol Güneş de "Bana sol bek bulun, yabancı kısıtlaması" dememeli. Yönetim kurulunun Şenol Güneş'ten rapor istemesi gerek. Gelen rapora kaç kişi tavır koyabilecek? Bunu diyebilecek bir adam var mı?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Çalhanoğlu Milan'dan ayrılıyor ama İtalya'da kalıyor!