Erol Bulut: "Ali Koç'un saydığı tüm özellikler bende mevcut"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde yeni teknik direktörlerinde olmasını istediği özellikleri açıklamıştı. Erol Bulut, Ali Koç'un bu açıklamasına cevap verdi ve kendini işaret etti.

17 Mayıs 2020, Pazar 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ali Koç önceki gün yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin yeni hocasının "Genç, aç, çok çalışan, disiplinli, Türkiye'yi iyi bilen veya bu coğrafyada çalışması sıkıntı olmayacak, 40-50 yaşları arası, ekonomimize uyacak, takım içinde rekabeti sağlayabilecek, gençleri adapte edebilecek türde bir hoca" olması gerektiğini söylemişti.

Erol Bulut, bu açıklamanın ardından spor yorumcusu Haldun Domaç'ın Instagram hesabına konuk oldu ve şunları söyledi: "Sayın başkan Ali Koç bu açıklamayı yaparken, herkesin aklına Erol Bulut geldi. Evet, bu özelliklerin bende olduğunu düşünüyorum.

Saygı ve disiplin benim ana prensiplerim. Bunların olmadığı yerde başarı da zor olur. Bu özellikler bende varsa, başka hocalarda da olduğunu düşünüyorum. Beni herkes onla bağdaştırdı. Direkt 'benim' demem yanlış olur. Alanyaspor ile sezon sonuna kadar sözleşmem var. Kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı futbol kulübü satın almak üzere olduğunu açıkladı