Erol Bulut: Tokat olayının üstü kapatılmaya çalışılıyor, hoş değil

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Galatasaray ile Ümit Milli Takım arasında oynanan hazırlık maçında yaşandığı iddia edilen olayla ilgili konuştu. Ümit Milli Takım'da forma giyen Altay Bayındır'la konuştuğunu söyleyen Bulut, olayın üstünün kapatıldığını ve bunun hoş olmadığını söyledi.

13 Ekim 2020, Salı 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray ile Ümit Milli Takım arasında Florya'da oynanan hazırlık maçının yankıları sürüyor. Yaşanan gerginlik ve hava koşulları nedeniyle yarıda kalan maçla ilgili Galatasaray tarafından, Ümit Milli Takım teknik direktörü Tolunay Kafkas'tan ve Marcao'nun tokat attığı iddia edilen Halil Dervişoğlu'ndan yalanlama gelmesine rağmen iddialar sürüyor.

Son olarak bahsi geçen maçta forma giyen Altay Bayındır'ın, Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut'la konuştuğu ortaya çıktı. Ahmet Ercanlar, Erol Bulut'un konuyla ilgili söylediklerini aktardı. Bulut, "Ben Altay (Bayındır) ile konuştum. Bir tokat olayı olduğunu öğrendim. Bu konu gördüğüm kadarıyla kapatılmaya çalışılıyor, bu hoş bir şey değil" dedi.Henüz Galatasaray'dan ya da Ümit Milli Takım yetkililerinden maç anında yaşanan gerginliğe dair bir görüntü yayınlanmadı. Olayın tarafları tokat iddiasını ısrarla yalanlarken, 3. kişiler ise konunun üzerine gitmeye devam ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tyler Boyd eski takımına dönüyor