Erol Evgin: Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım!

Türk Pop Müziği'nin duayen isimlerinden Erol Evgin, önceki gün hastaneden çıkarken görüntülendi. 74 yaşındaki sanatçı, "Hastaneye neden geldiniz?" sorusuna ilginç bir cevap verdi.

18 Kasım 2021, Perşembe 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019'da 50'nci sanat yılını kutlayan Erol Evgin, son günlerin tartışma konusu olan sahne kıyafetleri için harcanan yüksek paralar hakkında konuştu.

Meslektaşı Zuhal Olcay’ın "Bir kıyafeti en az 4-5 kez giymeliyiz" sözlerine destek veren Evgin, “Her programda kostüm değişmek bana ayıp geliyor, daha doğrusu iyi gelmiyor" dedi.

Ünlü şarkıcı, "Yılda birkaç tane kostüm yaptırıyorum. Onları bir yıl giyiyorum. Bir gardırobum var, orada anı olarak saklıyorum” ifadelerini kullandı.


Genç şarkıcıların sahnelerinde tercih ettikleri kıyafetleri de değerlendiren 74 yaşındaki usta sanatçı, bu konuda dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

"Gençler günlük kıyafetleriyle sahneye çıkıyor. Onlara imreniyorum ama ben onu yapamıyorum. Bizim nesil kostüm konusunda biraz daha farklı düşünüyor. Seyirciye saygı, biz daha farklı bakıyoruz.”


Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Erol Evgin, basın mensuplarının hastaneye neden geldiğini sorması üzerine, "Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım" diyerek, esprili bir yanıt verdi.

Erol Evgin, geçtiğimiz ağustos ayında ağabeyi Atilla Evgin’in hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Emel Sayın, Mehmet Ali Erbil, Ceylan Ertem, Pınar Altuğ ve pek çok ünlü isim, sanatçıya başsağlığı dileklerinde bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ecem Çırpan sevgilisi Lider Şahin'i böyle teselli etti