Ersoy'dan milletvekili gafı

Ersoy'dan milletvekili gafı

28 Eylül 2013, Cumartesi 16:49
A A

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Kardeş Türküler Festivali, Bülent Ersoy konseriyle sona erdi.

Binlerce kişinin izlediği muhteşem konserde Diva, seyircilerin beğenisini topladı.

Sunuculuğunu Yavuz Seçkin’in üstlendiği 4. Kardeş Türküler Festivali’nde sahne alan son sanatçı, Türk Müziği’nin Diva'sı Bülent Ersoy oldu. Halka ücretsiz olarak önceki akşam Ataşehir’de gerçekleştirilen konserde seyircinin karşısına turuncu bir elbiseyle çıkan Ersoy, hareketli parçalarından oluşan repertuarıyla konser alanındakilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konser boyunca hem eğlenip hem eğlendiren Diva, esprileriyle de seyirciyi kahkahaya boğdu.

Konser sırasında mini etekli bir hayranını diline dolayan Ersoy, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile arasında geçen muhabbeti de alandakilerle paylaştı.

Hayranına “Sen de bacakların güzel diye iyice Başkan'ın yanında açtın. Biraz sonra ben açacağım. Başkan falan dinlemem.” diye takıldıktan sonra “Söyledim sayın Başkan'a beni çağırma, yaşlı bir kadınım. Verdiğin paraya günah dedim ama Başkan hayır dedi. Başkan kartları seviyormuş.” diye konuştu.

Son derece keyifli olduğu gözlenen Bülent Ersoy, bir ara protokolde oturanlara yöneldi.

İstanbul Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt ve Mahmut Tanal’ı tanımayan Ersoy, “Bunlar kim?” diye Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye sordu. Başkan’dan İstanbul milletvekilleri olduklarını öğrenen Ersoy, “Ben de çok cahilmişim” diyerek özeleştiri yaptı.

Bir buçuk saat sahnede kalan Bülent Ersoy’ a Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi tarafından plaket ve çiçek verildi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.