Ersun Yanal'ın orta sahadaki kozu Tolgay Arslan

Sezon başında yaşadığı ayak bileği sakatlığı nedeniyle fizik olarak bir türlü tam hazır hale gelemeyen Tolgay Arslan, milli aradan sonra takıma dönmeyi hedefliyor. 3 haftadır özel antrenörle çalışan orta saha oyuncusu antrenmanlarda gösterdiği performansla Ersun Yanal'ın gözüne girmeyi başardı.

09 Eylül 2019, Pazartesi 09:47
A A

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’tan transfer edilen Tolgay Arslan, yaz döneminde ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle 1 ay boyunca formasından uzak kaldı. Ancak 29 yaşındaki futbolcu, eksiklerini kapatabilmek adına 3 hafta boyunca kendisine özel bir antrenör tuttu ve çalışmalarını bu şekilde sürdürmeyi tercih etti. Şimdi ise Tolgay, formunun zirvesine çok yaklaştı.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın, tecrübeli orta saha oyuncusuna kademeli olarak ligde süre vereceği ve maç kondisyonu kazandırmayacağı çalışacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

İşte Yanal’ın planı

İşte Yanal’ın planı

Ayrıca tecrübeli çalıştırıcının, Tolgay’a çok güvendiği ve onu orta sahanın vazgeçilmez bir ismi yapmaya çalıştığı bildirildi. Yanal’ın bir diğer hedefinin ise orta sahanın merkezinde Emre Belözoğlu ve Tolgay ikilisini oynatmak olduğu gelen haberler arasında.


Fanatik

Sıradaki haber yükleniyor...