Eş durumu çilesi billboard'da

Seslerini sosyal medyada duyurmaya çalışan eş durumu mağduru öğretmenler, başta Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer olmak üzere, hükümet üyelerine duyurmak için yeni bir yol buldu

14 Ocak 2013, Pazartesi 14:50
A A
Eş durumu çilesi billboard'da

Eş durumu mağduru öğretmenler, Ankara'nın en merkezi yerlerinde bulunan billboardlara verecekleri ilanla, Şubat ayında tayinlerinin yapılması için karar alınmasını sağlamaya çalışacak.

Öğretmenler, Ankara'nın en merkezi bölgelerine toplamda 8 billboard ve 3 Luna ilanı verecek. İlanlarda "ailemi istiyorum" sloganının yanısıra, "2012 Şubat'ta atanan öğretmenleri de kapsayan il-ilçe emri ile birlikte 2013 Şubat'ında kapsamlı özür grubu ataması istiyoruz" yazısı yer alacak.

Billboardların, başta Kızılay-Sıhhıye gibi Ankara'nın yaya trafiğinin en yoğun olduğu yerler ile, araç trafiğinin yoğun yaşandığı Konya ve Eskişehir yollarında yer alması nedeniyle, görülme oranları çok yüksek.

Billboard ve lunalar şu alanlara yerleştirilecek;

 1)ATAKULE KARŞISI
2)ÇETİN EMEÇ BLV DİKMEN CD. KAVŞAK POLİSEVİ KARŞ-2
3)SIHHİYE KÖPRÜSÜ ÜZERİ YANI
4)NECATİBEY CD. KUMRULAR SOKAK KÖŞESİ
5)SİMON BOLİVAR CD. ÇETİNKAYA AVM ÖNÜ KAVŞAK
6)KAZIM KARABEKİR CD. HAVAŞ KARŞISI AKM DUVARI
7)ESENBOĞA YOLU SABAH GAZETESİ KRŞ PURSAKLAR GİRİŞİ
8)SAMSUN YOLU A.Ü. VETERİNER FAKÜLTESİ ÖNÜ
9)KONYA YOLU HSYK KARŞISI | 05. LUNA
10)ESKİŞEHİR YOLU CEPA AVM KARŞISI | 20. LUNA
11)KONYA YOLU AŞTİ GİRİŞİ KARŞISI - 1 | 17. LUNA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.