Eş zamanlı orgazm yaşayabilmenin püf noktaları

Yatak odanızda sizi en mutlu edecek şeylerden birisi şüphesiz ki partnerinizle eş zamanlı olarak orgazm olabilmektir. Hem kadınlar hem de erkekler için çok önemli ve mutluluk verici olan bu durumu sağlayabilecek yöntemler olduğunu unutmayın ve bunlar üzerine eşinizle birlikte kafa yorun...

08 Ocak 2019, Salı 15:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
ÜZERİNİZDE BASKI HİSSEDİP STRESE GİRMEYİN

ÜZERİNİZDE BASKI HİSSEDİP STRESE GİRMEYİN

Bu konudaki en büyük düşmanlarınızdan birinin stres olduğunu unutmayın. Cinselliğin tek ya da nihai amacı orgazm olmamalıdır. Partnerinizle birlikte mutlu olmak ve anın tadını çıkarmak ön planda olsun. Aksi taktirde yaşayacağınız stres orgazmı engelleyebilir.

BENCİL OLMAYIN

BENCİL OLMAYIN

Özellikle erkekler orgazm konusunda daha şanslılar. Kadınların daha çok uyarılmaya ve daha uzun zamana ihtiyaçları olabiliyor. Bunu unutmadan eşlerin birbirlerine sabırlı ve bencillikten uzak bir şekilde davranması birlikte orgazm yaşamalarını kolaylaştırır.

GÖZ TEMASI KURUN

GÖZ TEMASI KURUN

Göz teması kurmak cinsel ilişki sırasında çok önemli olabilir. Konuşmadan, birbirinizin gözlerine bakarak hem duygu ve isteklerini anlayabilirsiniz hem de daha romantik hissedebilirsiniz. Bu yakınlık duygusu aynı zamanda tahrik edicidir ve sizi orgazma yaklaştırabilir.

Partnerinizle eş zamanlı orgazm yaşamak istiyorsanız uyum ve iletişim halinde olmanız gerektiğini unutmayın. Cinsellikte tek taraflı yaşanan orgazm, ilerleyen zamanlarda tatminsizliğin verdiği gerginlikle cinsel sorunların doğmasına yol açabilir. Uyum yakalamak zaman alabilir. Bu konuda sabırlı olun. Deneyimleyin, Ortak hazlarınızın üzerine gidin.

SEKS OYUNCAKLARI KULLANABİLİRSİNİZ

SEKS OYUNCAKLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Eğer iki tarafta istiyorsa hazzı arttırmak için seks oyuncaklarından yardım alabilirsiniz. Seks oyuncakları ilişkinize heyecan katacaktır. Aynı zamanda orgazm konusunda zorlanan kadınlar için yardımcıdır ve orgazm zamanını ayarlamakta da etkili olacaktır.


KONUŞUN!

KONUŞUN!

Kimse sizin zihninizi okuyamaz, en yakınınız bile olsa. Böyle bir beklenti içine girmeyin ve mutlaka konuşun. Neleri istediğinizi ve istemediğinizi belirtin. Bu sizi karşılıklı hazza ve mutluluğa taşıyacak en önemli detaylardan biri olacaktır.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sevgilimin hayatında başka biri mi var? (29 Ocak 2020)