Eser West'in yerine geldi! Survivor Bulut Özdemiroğlu kimdir?

Bulut Özdemiroğlu, Survivor 2017 yarışmasına yeni katılan isim oldu. Acun Ilıcalı'nın dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından konseye davet ettiği Survivor Bulut, özellikle Erdi ve Berna üzerinde şoka neden oldu. Peki, eski bir futbolcunun oğlu olan Survivor Bulut kimdir? Kaç yaşındadır? 

19 Şubat 2017, Pazar 10:17
A A

Survivor 2017'nin yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu oldu. Göz6 yarışmasıyla tanınan Bulut Özdemiroğlu'nun Fenerbahçe'nin eski bir futbolcusunun oğlu olduğu ortaya çıktı. Peki, Göz6'yla tanınan Bulut Özdemiroğlu kimdir, kimin oğlu? İşte, hakkındaki detaylar!

ESER WEST GİTTİ YERİNE GELDİ

ESER WEST GİTTİ YERİNE GELDİ

Survivor'da Eser West'in yerine gelecek yeni isim dün geceden beri büyük bir merakla bekleniyordu. Açlığa dayanamadığı gerekçesiyle adadan kendi isteğiyle ayrılan iddialı yarışmacının yerine gelen isim Bulut Özdemiroğlu oldu

Bulut Özdemiroğlu'nun da kadroya dahil olmasıyla birlikte adadaki Göz6 evinden gelen yarışmacının sayısı 3'e yükselmiş oldu. Erdi Ünver ve Berna Keklikler de Göz6 evinden şampiyon ayrılarak Survivor biletini elde etmişti. Survivor'ın yeni yarışmacısı Bulut Özdemir, eski yarışmadan tanıdığı Erdi Ünver ile sık sık karşı karşıya gelmişti. İkilinin Survivor'da bir gerilim yaşayıp yaşamayacakları ilerleyen günlerde belli olacak. 

BULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

BULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu'nun oğludur.

Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan başarılı yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı. Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgilenmektedir.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.