Eser Yenenler: Öyle bir şey varsa barışsınlar

Murat Boz ile Aslı Enver'in ayrılık haberleri hakkında konuşan Eser Yenenler, ''Ayrılmamış da olabilirler. Öyle bir şey varsa barışsınlar'' dedi

15 Nisan 2018, Pazar 10:57
A A

Eser Yenenler, tek kişilik gösterisi 'TBT' ile önceki akşam BKM Mutfak Uniq'te seyirciyle buluştu. Gösteri sonrası sevgilisi Berfu Yıldız ile mekandan el ele çıkan Eser Yenenler, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Geçen yıl Murat Boz ile birlikte Nihal-Bahar Candan kardeşleri evinde ağırlayan Eser Yenenler, Murat Boz-Aslı Enver ilişkisindeki ilk ayrılığının baş mimarı olarak gösterilmişti.

Sosyal medyadan birçok eleştiri alan Eser Yenenler'e ikinci kez ayrılan Murat Bozile Aslı Enver ayrılıkları sorulunca, ''Ayrılmamış da olabilirler. Henüz Murat’la konuşmadık. Öyle bir şey varsa barışsınlar'' dedi.

Murat Boz ile Aslı Enver'in 2 yıllık ilişkilerini noktaladıları öne sürülmüştü. İkinci kez ayrılan ikili birlikte yaşadıkları evleri de ayırdı. Konu hakkında ikiliden henüz bir açıklama gelmedi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.