Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi

Eser Yenenler ile İbrahim Büyükak önceki gece Etiler’deki Saruhan Restaurant’daydı

08 Mayıs 2017, Pazartesi 05:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

HAKAN KIRARSLAN / POSTA Eser Yenenler keyifsizdi. Karşısında muhabirleri görünce yüzü iyice asıldı.

Bu sırada arkadaşı İbrahim Büyükak fotoğrafının çekilmesine engel olmak istedi.

Çakırkeyf olduğu gözlenen Eser Yenenler “Nihal-Bahar kardeşlerle aranız nasıl?” şeklindeki sorular karşısında iyice gerildi.

KARDEŞLER SUS-PUS

KARDEŞLER SUS-PUS

Aynı gece Nihal-Bahar Candan, Harbiye’deki gece kulübü Klein’daydı.

Kulübe girerken fotoğraflarının çekildiğini fark ettiler. Bahar Candan “Murat Boz o partideki birçok kişiyi tanımadığını söyledi. Siz bir araya geldiniz mi?” sorularına cevap vermedi.

Bu sırada kardeşi Nihal’e dönüp “Tek kelime bile etme. Asla konuşmayacağız. Çabuk içeri girelim” dedi.

EV PARTİSİNDE NELER OLDU?

EV PARTİSİNDE NELER OLDU?

Parti 3 Mayıs akşamı Eser Yenenler’in, Levent’teki villasında gerçekleşti. Evinin bodrum katını ses-ışık sistemi ve bar ile gece kulübüne çeviren Eser’in partisinde başka ünlüler de vardı. Murat Boz kulüp haline getirilen yere inmedi. Üst kattaki salonda oturdu. Nihal-Bahar Candan ertesi günü arkadaşlarına “Murat yanımıza gelmedi. Biz aşağıdaki kulüpte eğlendik” dedi.

NEDEN BİTTİ?

NEDEN BİTTİ?

Murat Boz ile Aslı Enver 1.5 yıldır birlikteydi. Ayrılığa Murat Boz’un, Eser Yenenler’in villasındaki ev partisine katıldığı, burada ‘İşte Benim Stilim’deki Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakınlaştığı iddia edildi. Ancak gerçek başka çıktı! Sevgililer Nisan başında ayrıldı. Murat Boz’un referandum öncesi ‘Evet’ kampanyasına katılması Aslı Enver’i üzdü. Çiftin arası açıldı.

DEMET'TEN İLGİNÇ ÇIKIŞ

DEMET'TEN İLGİNÇ ÇIKIŞ

Eser Yenenler’e sosyal medyada yoğun tepki var. Aslı Enver ve Murat Boz hayranları Eser Yenenler için “Yazıklar olsun sana. Bu ayrılık senin eserin. Murat’ı bozdun” diye yazıyor. Demet Akalın’ın, Instagram mesajı ise ilginç: “Ben bu ‘3 Adam’ı sevmiyorum. Bunu yüzlerine de söyledim. Sevmiyorum, sevemedim.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Okan Bayülgen hakkında karar verildi