Eser Yenenler: Yuva yıkan kadın gibi oldum

Eser Yenenler; Nihal-Bahar Candan kardeşler ile eğlendikleri gecenin Aslı Enver-Murat Boz ilişkisinin bitmesine neden olduğu iddiaları hakkında ilk kez açıklama yaptı

10 Mayıs 2017, Çarşamba 04:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Boz 3 Mayıs akşamı Eser Yenenler’le birlikte bir mekanda eğlenmiş ve geceyi Yenenler’in evinde Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle geçirmişti. Bu olay Murat Boz'un Aslı enver'le ilişkisinin sonunu getirmişti.

Eser Yenenler, Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılmasına neden olduğu yönündeki eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla cevap verdi: 

A a bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı, söylendiği gibi 5 kişi değil, 15 kişiydik. Bir de yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlardım."

İbo (İbrahim Büyükak) evlenmek üzere, Oğuz (Oğuzhan Koç) 2. yılını devirdi. Bir de villa kiralık"Eser Yenenler bu paylaşımını yoruma kapattı.

İŞTE ESER YENENLER'İN O PAYLAŞIMI:

ASLI ENVER TAKİPTEN ÇIKARDI

ASLI ENVER TAKİPTEN ÇIKARDI

Instagram'dan Murat Boz'u takipten vazgeçmeyen Aslı Enver ilişkisinin bitmesine neden olarak gösterilen Eser Yenenler'i ise takipten çıkarmıştı.

''EVİ BOŞALT!''

''EVİ BOŞALT!''

Aslı Enver, skandal parti sonrası terk ettiği Murat Boz'a Yeniköy'de birlikte yaşadıkları evi boşaltması için haber göndermişti.

Aslı Enver ayrılık sonrası anne babasının yanına taşınırken Murat Boz Boğaz hattında kendisine yeni ev arayışına başladı. Murat Boz yeni evine taşınır taşınmaz Aslı Enver, Yeniköy'deki evine geri dönecek.

Eser Yenenler kimdir? Kaç yaşındadır?

''Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi'' haberi için tıklayınız.

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan kimdir?

''Murat Boz hem Aslı Enver'i hem de evini kaybetti'' haberi için tıklayınız

Aslı Enver ile Murat Boz ayrıldı! 'Kardeşim Benim 2' filmine ne olacak?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı'da sürpriz gelişmeler! "Ben tek siz hepiniz!"