'Eşim dönmeyecekse boşanalım, acil evlenmem lazım' demişti, eşi günler sonra ortaya çıktı

Esra Erol'un programına katılarak eşinin evden kaçtığını dile getiren 72 yaşındaki Yaşar Ertürk, eşi dönmeyecekse boşanmak istediğini acilen evlenmesi gerektiğini belirtmişti. Her yerde aranan Ayten Ertürk dün ortaya çıktı. Yaşar Ertürk’ün dolandırıldığını iddia ettiği yayında şok üstüne şok yaşandı. İşte yeni iddialar…

28 Nisan 2021, Çarşamba 11:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaşar Ertürk, iki yıllık karısı Ayten'in ortadan kaybolduğunu belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Ertürk bir arkadaşı vasıtasıyla ikinci eşiyle tanıştığını belirtti. Evlendikten sonra birkaç kere annesini görmek için evine gitti.

Bir süre sonra da ortadan kayboldu" dedi. Dolandırıldığı ihtimali üzerine de konuşan Ertürk, kayıp olan karısına, "Eve dönmeyeceksen söyle, hemen boşanalım. Acil evlenmem lazım” dedi.

Dün yayınlanan Esra Erol’da eşi Ayten Ertürk ile yüzleşti. Eşine özel günlerde pahalı hediyeler aldığını dile getiren Yaşar Ertürk aldığı tüm hediyelerin fotoğrafını canlı yayında tek tek gösterdi.

Canlı yayına bağlanan kadın, Yaşar Ertürk’le olan evliliklerini çocuklarına danışmadan yaptığını belirtti. Kocasından kaçmadığını söyleyen 5 çocuk annesi Ayten Ertürk, “Ben emeklilik işlerim için çocuğuma geldim, geri dönecektim.

Yaşar telefonda, çocuğuma hakaret ve küfür edince bende geri dönmekten vazgeçtim. Zaten oğlumda beni göndermedi” dedi. Bu iddiaların yalan olduğunu belirten Yaşar Ertürk ise stüdyoyu birbirine kattı.

Sözlerine yaptığı evlilikten pişman olduğunu belirterek devam eden Ayten Ertürk, ilk evliliğinin 28 yıl sürdüğünü sonra Mehmet Özdemir adlı kişi ile 7 yıl birlikte kaldığını söyledi.

Bunun üzerine Yaşar Ertürk bir iddiada daha bulundu. Yaşar Ertürk, karısının evli oldukları süreçte Mehmet Özdemir adlı kişiye fotoğraflar attığını belirtti.

Ayten Ertürk, “evlendiğimizde iyi biriydi ama sonra gerçek yüzünü gösterdi. Beni dövüp hakaretler etti. Geçen yıl 20 gün çocuğuma gelmiştim. Eve döndüğüm gece 'başka adamlara gittin yalan söylüyorsun' deyip beni dövdü

Eve akrabaları gelin olduğum için geliyordu bende bu durumdan rahatsız oluyordum. Dile getirdim eğer gelmeye devam ederseler giderim dedim ve gittim" dedi.

Karısının evden kaçtığını iddia eden Yaşar, Ayten’in ikinci eşi ile sadece dini nikah ile yaşadığını onun yanından kaçıp kendisi ile evlendiğini belirtince herkes şoke oldu.

Bu iddialar karşısında Ayten ise, birlikte yaşadığı adamla Yaşar için ayrılmadığını, ilişkilerini başka sebeplerden dolayı bitirdiklerini söyledi.

Esra Erol, Ayten’e eşini sevip sevmediğini sorunca herkesi şoke eden anlar yaşandı. Hakaretlerinden ve yaşadığı şiddetinden sonra kendisinden soğudun belirten kadın, ‘Yaşar’a olan sevgim bitti’ dedi.

Dini nikahla yaşadığı kişiyi çocuklarının bildiğini ancak Yaşar ile evlenme kararlarını bile çocuklarından saklaması herkesin kafasını karıştırdı. Bu durum ‘dolandırıcı’ iddialarını da beraberinde getirdi.

Öte yandan Ayten Ertürk, kocası yataktayken başka kadınla görüntülü konuştuğunu belirtti. “Kırgız asıllı kadınla konuşması bana ihanet etmesi bardağı taşırdı” dedi.

Canlı yayına katılan ismini vermek istemeyen iki kişinin iddiaları yayına damga vurdu. İlk yayına katılan kişi “2018 yılında Ayten hanım, benim bir akrabamı dolandırdı."

İkinci kişi ise '2020 yılında kaynım ve kayınpederimi Ayten hanım dolandırdı' deyince herkes şaşkına döndü. Canlı yayında sinirlenen Ayten Ertürk, iddiaları yalanladı ancak ekrana verilen fotoğraf herkesi şoke etti.

Bir adamla olan fotoğraftaki kadının kendisi olmadığını söylemesi tüm stüdyoyu şaşkına çevirdi. Esra Erol'un baskılarına daha fazla dayanamayınca yayından ayrıldı.

Öte yandan Yaşar Ertürk, Ayten’in dolandırıcı olduğunu belirterek kendisinden anlaşmalı olarak boşanmak istemesi üzerine 5 çocuk annesi kadın çılgına döndü ve çekişmeli boşanacaklarını söyledi.

Milliyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Ramazan Bayramı'ndan sonrası için son dakika açıklaması