Eşine tecavüz edenin penisini kesti

Eşine tecavüz edenin penisini kesti

Gerdek gecesi karısının bakire olmadığını anlayan adam, eşinin tecavüze uğradığını öğrendi ve dehşet saçtı

22 Ekim 2009, Perşembe 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Malatya'da 18 gün önce evlenen ve gerdek gecesi bakire olmadığını anladığı eşinin 2 ay önce tecavüze uğradığını öğrenen çılgın koca dehşet saçtı. Korkunç bir planla İstanbul’a gelen Hulusi A., kayınbiraderi ile birlikte tecavüzcüyü buldu, ormanlık alana kaldırdı, öldüresiye dövdü ve penisini kesti.

Olay dün saat 17.30 sıralarında vatandaşların, Maltepe Başıbüyük, Büyük Bakkalköy Yolu üzeri ormanlık arazide 2 kişinin yakaladıkları bir şahsı öldüresiye dövdüğü ihbarı ile ortaya çıktı. Olay yerine gelen polis, 27 yaşındaki Hulusi A.’ı gözaltına alırken kayınbiraderi İ.K.(23) kaçmayı başardı. Öldüresiye dövdükleri Yiğit Güner (43), ise çağırılan bir ambulansla Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

PENİS ARANDI
Baygınlık geçirecek kadar dayak yiyen Yiğit Güner’in hastaneye kaldırılmadan önce polislere,“Penisimi kestiler“ demesi üzerine ormanlık alanda penis arandı. Ambulansın ardından polis, olay yerinde Yiğit Güner’in penisini bulmak için yaklaşık yarım saat çalışma yaptı. Ancak penis parçası bulunamadı. Hastanede tedavi altına alınan Güner’in ise yoğun bakıma alındığı, kesilen bölgeye dikiş atıldığı öğrenildi.

Maltepe polis merkezinde gözaltında tutulan Hulusi A., verdiği ilk ifadesinde, eşi S.A’nın kız olmadığını gerdek gecesi öğrendiğini söyledi. S.A.’yı zorla konuşturduğunu ve yaklaşık 2 ay önce kendisine gelen telefon ile Yiğit Güner ile tanıştığını öğrendiğini söyleyen Hulusi A.,  “Yiğit Güner, telefon ile aradığı eşimden Malatya’da olduğunu öğrenmiş ve otobüse atlayıp gelmiş. Eşimi bulmuş ve tecavüz etmiş. Bunlar düğünün hemen öncesi oluyor. Ben bu olayı duyduktan sonra İstanbul’a geldim. Kayınbiraderim ile buluştum ve Yiğit Güner’e haddini bildirdim” dedi.

Ömer ERDEM-İSTANBUL (DHA)

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 9 Temmuz corona virüs tablosu