Eşini öldürüp kızına cinsel istismarda bulunmuştu, vahşette sandık ortaya çıktı

Eşini öldürüp kızına cinsel istismarda bulunmuştu, vahşette sandık ortaya çıktı

Iğdır'da Nesrişah Yorgun'un boşandığı kocası Eyüp Yıldızhan tarafından öldürülüp bodruma gömüldüğü sanığın görüntüleri ortaya çıktı. Katile yardım eden kişi cinayeti itiraf etti. Cinayet sabahıyla ilgili çiftin kızının 'cinsel istismar' iddiası kondurdu.

04 Haziran 2021, Cuma 11:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Iğdır Emniyet Müdürlüğü, 5 yıl önce kayıp dosyası açılan Nesrişah Yorgun'un dosyasını 4 ay önce yeniden açtı. Kayıp ilanı verildiği güne dair tüm kamera görüntüleri incelendi. 5 yıldır kayıp olan Nesrişah Yorgun'un, boşandığı eşi Eyüp Yıldızhan tarafından öldürüp, sandık içinde apartmanın bodrum katına gömdüğü ve üzerinin fayansla kapladığı ortaya çıktı. Eve giren sandığın evden çıkmadığını anlayan özel ekip, sandığı aramaya başladı.ÖLDÜRÜP ÇELİK SANDIK İÇİNDE GÖMDÜ

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; kayıp kadının oturduğu evin bodrum katındaki fayanslarla çevrili sandık, köpekler tarafından incelendi. Sonrasında sandık açıldığında içinden Nesrişah Yorgun'un cesedi çıktı. 

YARDIM EDEN KİŞİ CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Boşandığı kocası tarafından öldürüldüğü tespit edilen kadın, otopsi için morga kaldırıldı. Cezaevinde bulunan koca ise yeniden yargılanmaya başlandı. Olayda yardım eden bir kişi ise cinayeti itiraf etti. Öte yandan Nesrişah Yorgun'un cesedinin 5 yıl boyunca saklanan sandığın görüntüleri ortaya çıktı.

KIZINA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDUĞU İDDİASI

Olay gecesi evde bulunan çiftin 8 kızından 22 yaşındaki N. N. Y. ise ifadesinde babasının annesinin içeceğine ve kendisinin meyve suyuna uyku hapı attığını, uyandığında ise her yerde kan izleri olduğunu söyledi. Annesini sorduğunda babasının, "Burnuna yumruk vurdum kanadı, o da evi terk etti" cevabını verdiğini anlatan genç kız ayrıca, olay sabahı babasının tecavüzüne uğradığını iddia etti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sivas'taki kazada hayatını kaybeden Özgür Görünüş toprağa verildi