Eşinin galasında patladı

Usta yönetmen Nesli Çölgeçen'in çektiği, Belçim Bilgin'in kendi deyimiyle 'Bıçkın, serseri, çapkın ve özgür şarkıcı Yasemin'i oynadığı 'Çalsın Sazlar'ın galası önceki akşam Zincirlikuyu Zorlu Center'da yapıldı

08 Ocak 2015, Perşembe 11:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

UĞUR KOTAN/POSTA Usta yönetmen Nesli çölgeçen'in çektiği, Belçim Bilgin'in kendi deyimiyle 'Bıçkın, serseri, çapkın ve özgür şarkıcı Yasemin'i oynadığı 'çalsın Sazlar'ın galası önceki akşam Zincirlikuyu Zorlu Center'da yapıldı.

Galaya Belçim Bilgin'in eşi Yılmaz Erdoğan'ın sözleri damga vurdu. Oyunculuk, yönetmenlik ve senaristliğin yanında yapımcılık da yapan Yılmaz Erdoğan, “Bu işler arasında en zoru yapımcılık. Gelir dağılımına bakın, en az parayı onlar alıyor” dedi.

'Mısıra çalışıyoruz' Sinemanın önde gelenlerine çağrı yapan Yılmaz Erdoğan şöyle konuştu: “Bir sinema bileti 10 lira, patlamış mısır 8 lira. Neredeyse mısıra çalışıyoruz! Bir araya gelip bu işe çözüm bulmak şart!”

Yılmaz Erdoğan eşinin filmdeki öpüşme sahnelerine dair soruları ise es geçti. Soğuk havaya rağmen Sertab Erener, Emre Karayel, Tuba ünsal ve Gökçe Bahadır galaya katıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı