Eşinin ihaneti ile sarsılan Burak Sergen'in boşanma davasının detayları belli oldu

"Sadakatsiz" dizisindeki başarılı oyunculuğu ile son dönemin en başarılı isimlerinden olan oyuncu Burak Sergen, kendisinden 28 yaş küçük Nihan Ünsal ile hastaneden çıkar çıkmaz evlenmişti. Henüz 4 aylık evli olan Burak Sergen, ihanet haberleriyle sarsıldı. Nihan Ünsal, suçüstü yakaladı ve görüntüleri yayınlandı. Burak Sergen, ölüm kalım savaşı verirken bile aldatıldığını öğrendi. Son olarak Burak Sergen ile Nihan Ünsal'ın boşanma davasının detayları da ortaya çıkmaya başladı.

14 Ekim 2021, Perşembe 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Burak Sergen, çok ağır geçen koronavirüs tedavisinin ardından toparlanır toparlanmaz haziran ayında sürpriz bir kararla sevgilisi Nihan Ünsal ile nikah masasına oturmuştu.

Henüz 4 aylık evli olan çift ihanet haberleriyle gündeme bomba gibi düştü.

Burak Sergen'i aldattığı iddia edilen Nihan Ünsal'ın ihanet görüntülerini yayımlandı.

Günaydın'da yer alan habere göre; Sergen ihanet görüntülerini mahkemeye delil olarak sunarak zina nedeniyle boşanma davası açtı.

BOŞANMANIN DETAYLARI

BOŞANMANIN DETAYLARI

Avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran usta oyuncu eşine zina nedeniyle boşanma davası açtı.

Sergen fotoğrafları delil olarak mahkemeye sundu.

Bir an önce boşanma istediğini dilekçesinde dile getiren Sergen, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı. Boşanma davasına gizlilik kararı getirildi.

FOTOĞRAFLARIN ESKİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

FOTOĞRAFLARIN ESKİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Sergen ile aralarında 25 yaş fark bulunan Nihan Ünsal ise Özer Kaçmaz’la el ele çekilen fotoğraflarının eski olduğunu, herhangi bir ihanet olayının yaşanmadığını savunmuştu.

Peş peşe yaşanan olaylar magazin gündemine bomba gibi düşerken; Özer Kaçmaz’ın iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu, tv100’e açıklamalarda bulundu.

"Özer Kaçmaz’la 2018’de boşandık, sonra yeniden barıştık ve aynı evde yaşamaya başladık. Bu kadın annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu."

"Özer’le kavgamız sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu kadın eşimi (Özer Kaçmaz) ‘Ben seni eskiden beri çok beğeniyordum’ deyip ayartmış."

"Eve girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilişkisi yaşamadığına, iki arkadaş gibi olduklarına eşimi ikna etmiş."

“O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu kadın da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin içinde."

"Eşim saftır, bu kadının kendisine aşık olduğuna inanmış ama şimdi her şeyi gördü. "

"Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bettina Machler yine şov yaptı