Eski çalışanından Beyonce'ye olay suçlama

Dünya starı Beyonce, şu sıralar çok ilginç bir suçlamayla karşı karşıya... Öyle ki, onu suçlayan eski çalışanı, Beyonce için 'uzaklaştırma' bile talep etti

25 Eylül 2018, Salı 23:26
A A

Beyonce’nin eski bateristi Kimberly Thompson, şarkıcının birlikte çalıştıkları yıllarda kendisini kısıtladığı ve büyücülük özelliğini kullanarak kendisine tacizde bulunduğu iddialarıyla dava açtı.


37 yaşındaki ABD’li şarkıcının müzik grubunda 2006’dan itibaren yedi yıl çalışan baterist, Beyonce'nin hayatına karıştığını, hem kariyeri hem de aşk ilişkileri açısından kıskançlık yaparak hayatına müdahil olduğunu anlattı.


Daily Mail’e konuşan Thompson, “Benim mutluluğumla ilgili her konuya karıştı” diyerek, şimdi açıklama yapmasının amacının, Beyonce ile çalışan benzer konumdaki diğer kişilerin kendi durumundan ilhamla sesini çıkarmasına yol açmak olduğunu söyledi.


'HEP AŞAĞILANDIM'

'HEP AŞAĞILANDIM'

“Beyonce ile çalıştığım süre boyunca hep aşağılandım” diyen Thompson, “Tam bir kabustu. Yaptığım her şeyi kontrol etmeye çalışarak beni acımasızca taciz etti” dedi.


'BÜYÜCÜLÜK ÖZELLİĞİNİ KULLANDI'

'BÜYÜCÜLÜK ÖZELLİĞİNİ KULLANDI'

Thompson, Beyonce'nin 'cinsel olarak manipüle edilmesine' izin veren büyücülük özelliğini kullandığını iddia ederek, şarkıcının bu yönünü, kendisinin sevgilileriyle samimi anlarını izlemek için 'diğer bedenlere atlayarak' devreye soktuğunu öne sürdü.


Thompson, Beyonce’nin, büyü ile kedisini bile etki altına altığını, bu nedenle kedisinin saldırganlaştığını belirtti.

Beyonce’den uzaklaşmak için şehir değiştirdiğini söyleyen Thompson, ünlü şarkıcının kendisini yine manipüle etme ve kontrol altına almanın bir yolunu bulduğunu iddia etti.

Beyonce ile çalıştığı için pişmanlık duyduğunu söyleyen baterist, “Hayatımı tamamen mahvetti. Bana karşı önleyemediği bir kıskançlık hissi içindeydi” dedi.

MAHKEME REDDETTİ

MAHKEME REDDETTİ

Thompson'ın taciz iddialarına rağmen, mahkeme, geçici kısıtlama emrini reddetti.


Rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile birlikte turnede olan Beyonce, eski bateristinin taciz iddialarına yanıt vermedi.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.