Eski eş Gonca Derin Sağlam'dan Ebru Şallı'ya mesaj

Ebru Şallı, üçüncü eşi Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin Sağlam’dan kendisine fake hesaplardan küfür ve hakaret ettiğini iddia etmişti. Şallı Gonca'dan şikayetçi olmuştu. O dava sonuçlandı.

27 Nisan 2021, Salı 08:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Şallı üçüncü eşi Uğur Akkuş’un, 2018’de boşandığı Gonca Derin Sağlam’dan kendisine fake hesaplardan küfür ve hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Soruşturma sonuçlandı.

Gonca Derin Sağlam, “Hiçbir delil olmadığı için takipsizlik kararı verildi” dedi. Sonra Ebru Şallı’ya şöyle seslendi...

Aşağılayıcı, insan haysiyetini zedeleyen hakaretleri yapan kişilerin ben olduğumu iddia ederek üzerime bir iftira attın. Şimdi kimlerin yaptığının peşine düşmeyecek misin?? Ben olsam bu hakaretleri asla sineye çekmezdim!!! Derdin sadece ben değilsem tabii.

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un aşkı ilk kez Temmuz 2017'de Bodrum'da ortaya çıkmıştı. Uğur Akkuş o günlerde evliydi.

10 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Gonca Akkuş ''Eşimin beni aldatmasına o kadar kızmadım. Herkesin başına gelebilir. Ebru Şallı'nın rahatlığına kızdım'' demişti.

Uğur Akkuş çekişmeli davanın ardından Gonca Akkuş'tan 2018 Mayıs ayında boşandı. Hiç vakit kaybetmeden Ebru Şallı ile nişanlandı.

Ebru Şallı, 2019 yılında Uğur Akkuş ile Çırağan Sarayı’nda, evlendi. Düğün törenine çiftin aile büyüklerinin ve dostlarının olduğu yaklaşık 50 kişi katıldı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilan Çiçek Deniz ve Alihan aşkı tam gaz devam ediyor