Eski eşi barışmayınca, kendini astı

Eski eşi barışmayınca, kendini astı

Antalya'da 3 yıl önce ayrıldığı eşi ile yeniden evlenmek isteyen 35 yaşındaki Hasan Karaçalı, eski karısının evinin önündeki ağaca kendini asarak yaşamına son verdi

22 Mayıs 2012, Salı 11:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İddiaya göre, gece saatlerinde Fabrikalar Mahallesi Fethi Erten Caddesi 167 Numara’daki tek katlı gecekonduya gelen Hasan Karaçalı, ayrıldığı eşi Süreyya Özcan’a yeniden birleşmek istediğini söyledi.

Süreyya Özcan ise bu isteği reddederek ayrıldığı eşinin evi terk etmesini istedi. Kapıyı kapatan Özcan eve girerken, Karaçalı bir süre daha mahallede dolaştı.

CESEDİ 13 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARI BULDU

Sabah saat 08.00’da okula gitmek üzere evden çıkmaya hazırlanan çiftin çocuğu 13 yaşındaki M., babasının ağaçta asılı cesedini gördü ve annesine haber verdi.

Hasan Karaçalı’nın cesedi polis ve savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Süreyya Özcan, eski eşinin geceyarısı geldiğini, konuşmak istediğini ancak bir süre sonra tartıştıkları için kapıyı kapatıp içeri girdiğini söyledi.

Özcan, "Benden ayrıldıktan sonra bir başka kişi ile evlendi. Şu an resmen evliler. Benimle tekrar birleşmek için geldiğinde önce boşanmasını sonra konuşacağımızı söyledim. Aşırı alkollü olduğu için alttan almak zorundaydım. Sonra kapıyı kapatıp içeri girdim. Sabah oğlum okula giderken kapının önündeki ağaçta cesedi görmüş" diye konuştu.

Ömer ERDEM/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategori