Eski manken cübbe ve sarıkla sokağa çıkınca...

Eski manken cübbe ve sarıkla sokağa çıkınca...

Amasya'da film çeken eski manken Yaşar Alptekin, üstlentiği 'cin çıkartan hoca' rolü nedeniyle giydiği cübbe ve sarıkla kentte dolaşınca vatandaşlar tarafından polise şikayet edildi. Polis, eski mankene kimlik kontrolü yaptı

20 Ocak 2015, Salı 15:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amasya'ya 3 gün önce film çekimi için gelen Yaşar Alptekin, Belediye Başkanı AK Partili Cafer Özdemir'i ziyaret etti. Film ekibi ve yönetmen ile birlikte gerçekleştirilen ziyaret sonrası 'cin çıkartan hoca' rolüne hazırlanmak için cübbe ve sarık giyerek akşam sokağa çıkan Alptekin, vatandaşların dikkatini çekti.

'Lanetli Anahtar' isimli filmde canlandıracağı role hazırlanan Alptekin'i bu kıyafeti ile gören vatandaşlar polise şikayette bulundu. Senaristliğini ve yönetmenliğini Hasan Gökalp'in yaptığı film çekiminden haberi olmayan Amasyalıların şikayeti üzerine bölgeye gelen polisler, Alptekin'e kimlik sorgulaması yaptı.

"POLİSLER YÜZÜME YAKINDAN BAKINCA BENİ TANIDILAR"

Konuyla ilgili konuşan Yaşar Alptekin, "Şikayet üzerine polisler yanıma geldi. Kimlik sordular, çıkarıp gösterdim. Yüzüme yakından bakıp beni tanıdılar, kimlik kontrolümde de bir sıkıntı olmayınca ben de durumu kendilerine izah ettim" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 8 Mart 2021 On Numara çekilişi sonuçları