Eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan’ın öldürülme anı ortaya çıktı

Eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan’ın öldürülme anı ortaya çıktı

İstanbul Fatih Sirkeci’de eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan'ın kafeteryada oturduğu esnada Yüksel K. tarafından öldürüldüğü anlar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi

21 Nisan 2018, Cumartesi 00:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan Fatih Sirkeci’de bir kafeteryada oturduğu esnada aralarında alacak-verecek meselesi olan Yüksel K. tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. 
 

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ


Olaydan sonra bıçağıyla birlikte teslim olan Yüksel K., Fatih Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki sorgusunda suçunu kabul eden Yüksel K. cinayeti, eski bakan Vuralhan ile aralarında alacak-verecek meselesinden ötürü işlediğini itiraf etmişti. 


GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI


Şubedeki işlemlerinin ardından Yüksel K. sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Levent Afet Yolal Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Vuralhan’ın öldürüldüğü anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

KAFETERYA ÇALIŞANLARI BÜYÜK ŞOK YAŞADI


Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, eski bakan Vuralhan saldırgan Yüksel K. ile oturuyor. Bir süre sohbet ettiği görülen ikiliden Yüksel K. bir anda Vuralhan’ın üzerine atlıyor. Eline geçirdiği bıçakla Vuralhan’ın boğazını kesen saldırgan ardından ellerini havaya kaldırıyor. Olayı gören kafeteryanın çalışanları ise bir anlık şok yaşıyor.
Eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan öldürüldü


Eski Bakan Ercan Vuralhan'ı öldüren Yüksel Karababa cinayeti anlattı


Eski bakan Ercan Vuralhan İstanbul’da öldürüldü

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manavgat'ta yangın! Prof. Dr. Orhan Şen açıkladı: Helikopterler havada çok zor duruyor