Eski sevgili krizi

Hadise cumartesi akşamı Alanya'da düzenlenen 13'üncü Uluslararası Turizm ve Sanat Şenliği'nde sahneye çıktı. Ama konser öncesi kriz yarattı

28 Mayıs 2013, Salı 12:40
A A

2.5 yıl önce ayrıldığı Sinan Akçıl’ın da bir gün sonra aynı şenlikte olacağını duyunca küplere bindi. Organizatörlere “Ya ben ya Sinan” diye rest çekti. Yaşananları öğrenen Sinan Akçıl ise “Böyle bir şey olursa, Hadise’yi rezil eder, ekmeğimle oynadığını herkese söylerim” karşılığını verdi.

SONRA İLTİFAT

İki arada bir derede kalan organizasyon komitesi, Sinan Akçıl’ın tehditkar sözlerini iletince Hadise geri adım atıp yumuşadı. Dahası konseri zoraki verdi. Bir gün sonra da yerini Sinan Akçıl’a bıraktı. Sinan Akçıl bu kez sahneden eski sevgilisine iltifat edip “Dün galiba burada çok güzel bir kızın konseri varmış, doğru mu?” diye sordu. Seyirciler “Evet” yanıtını verdi.

POSTA

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.