Eski sevgilinin mesajına açıklama geldi

Jennifer Lopez büyük aşk yaşadığı Alex Rodriguez'le evlenmeye hazırlanıyor ancak ikilinin üzerinde dolaşan dedikodu bulutları bir türlü dağılmıyor...

11 Nisan 2019, Perşembe 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Jennifer Lopez oldukça yoğun günler yaşıyor. Müzik çalışmalarını sürdüren güzel yıldız bir yandan da yeni filminin çekimlerine başladı. Lopez'in aşk hayatı da çok hareketli.

Geçtiğimiz ay büyük aşk yaşadığı Alex Rodriguez'den evlenme teklifi alan ve nişanlanan Lopez çok mutlu. ancak arkası kesilmeyen dedikodular zaman zaman huzurunu kaçırıyor.

Lopez ve Rodriguez'in ilişkisi geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Rodriguez'in Lopez'i aldattığı yönelik iddialar yüzünden sarsılmış ama yoluna sorunsuz devam etmişti.

İlişkiye dair bir sıkıntı da Lopez'in eski sevgilisi rapçi P. Diddy'nin güzel yıldızın bir fotoğrafının altına yorum yapması yüzünden yaşandı. P. Diddy, Lopez'in seksi bir pozunun altına "Aman tanrım!" yorumunu yapınca ortalık karışmış, Alex Rodriguez'in de buna karşılık "Şanslı adamım" cevabını vermesi işleri kızıştırmıştı.

Lopez geçtiğimiz günlerde katıldığı bir radyo programında konuya dair açıklamalar yaptı. Lopez ve P. Diddy 1999-2001 yılları arasında birlikteydi. İkilinin inişli çıkışlı ilişkisi süresince müzikal birliktelikleri de olmuş, birlikte şarkılar ve video kliplere imza atmışlardı.

Lopez yaptığı açıklamada P. Diddy'yle neredeyse çocuk denecek yaşlarda bir ilişki yaşadığını, bu ilişkinin naifliğini ve artık o günlerin çok gerilerde kaldığını söyledi.

Lopez ayrıca P. Diddy'nin yazdığı yorumdan sonra Alex Rodriguez'i arayıp özür dilediğini de ekledi. Lopez'in anlattığına göre ünlü rapçi Alex Rodriguez'i arayıp kötü bir niyeti olmadığını ve ikilinin ilişkisine saygı duyduğunu söylemiş...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Melis Kaptanoğlu ile çocuk modasında yeni trendler