Eski sevgilinizin aklı hala sizde mi?

Ayrılığınızın üzerinde çok fazla zaman geçmesine rağmen eski sevgilinizin size olan ilgisi bitmemiş olabilir. Siz ona bir adım atsanız yeniden ilişkiye başlamak için hazırda bekliyor olabilir. Eski sevgiliniz sizi hala seviyor mu? merak ediyorsanız, bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor... /ÖZEL

22 Ağustos 2021, Pazar 13:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
HALA İLETİŞİM KURMAYA MI ÇALIŞIYOR?

HALA İLETİŞİM KURMAYA MI ÇALIŞIYOR?

Ayrılığınızın üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala bir şekilde iletişim kurmaya çalışması, sizi unutamadığının bir göstergesi olabilir. Sizi görmek için ya da sizinle konuşmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsa size karşı hala bir şeyler besliyor olabilir.

ONU UNUTMANIZA İZİN VERMİYOR MU?

Sevgiliyken gittiğiniz mekanlara gidiyorsa ve sizinle karşılaşmak için sürekli fırsat yaratıyorsa, hala duyguları var demektir. Sosyal medyadaki beğeni ve yorumları ile hala varlığını hatırlatmaya çalışıyor olabilir.

ÇEVRENİZLE HALA İLETİŞİM KURUYORSA...

ÇEVRENİZLE HALA İLETİŞİM KURUYORSA...

Eski sevgilinizle ayrılmış olmanıza rağmen o sizin arkadaşlarınızla görüşmeye devam ediyorsa, sizi geri istiyordur. Bayramlarda ailenize mesaj atmasının ya da aramasının en büyük nedeni de budur.

ESKİSİ GİBİ DAVRANIYORSA...

Eski sevgiliniz sizi gördüğü zaman hala sevgilinizmiş gibi davranabilir. Ancak artık sevgili değilsiniz ve iki arkadaşsınız. Samimi tavırları sizi geri istediğinin bir göstergesi olabilir.

ARKADAŞLARI SİZİ ARIYOR MU?

ARKADAŞLARI SİZİ ARIYOR MU?

İkinizin bağları kopmuş olsa da eski sevgilinizin arkadaşları sizi arıyor ve buluşmak istiyorsa bunun nedeni eski sevgilinizin sizinle barışmak istemesi olabilir. Bu kişiler, konuşmanın aralarında sürekli eski sevgilinizin ne kadar üzüldüğünü, sizi hala unutamadığını da söylüyorsa, sizi geri kazanmak için çabalıyor demektir.

KISKANDIRMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSA...

KISKANDIRMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSA...

Partilemeyi sevmeyen eski sevgiliniz, sizden ayrıldıktan sonra sürekli başkalarıyla eğlenirken görülüyor ve fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyorsa sizi kıskandırmaya çalışıyordur. Sürekli ne kadar mutlu olduğuyla ilgili paylaşımlar yapıyor ya da ortak arkadaşlarınızla size böyle mesajlar veriyorsa, aslında hiç de mutlu değildir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir ilişkiye başlamadan önce kendinize sormanız gereken 6 soru