Eski sevgiliye dönmek ne kadar doğru?

Aşklar bitebilir ve eskiyi bırakıp yeni bir sayfa açmaya çalışmamız gerekir. Ancak bazı zamanlarda eski sevgiliyi unutamıyor, onunla yaşadığımız duyguları yeniden yaşamak isteyebiliyoruz. Bu da sizi karmakarışık bir döngüye sokar. Eski sevgilinize geri dönmek iyi bir seçenekmiş gibi görünse de aslında durum tam tersidir.

15 Eylül 2021, Çarşamba 15:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
NEDEN İKİNCİ BİR ŞANS VERMEK İSTİYORSUNUZ?

NEDEN İKİNCİ BİR ŞANS VERMEK İSTİYORSUNUZ?

Biten bir ilişkiye neden ikinci bir şans vermek istediğinizi kesin olarak bilmelisiniz. Yalnız kalmaktan mı korkuyorsunuz, daha iyisini bulamamaktan mı yoksa gerçekten aşık olduğunuzdan mı?

Bu soruların cevabına göre adım atmanızda fayda var. Aksi halde peş peşe geri dönülmez hatalar yapabilirsiniz.

AYRILIK NEDENİNİZ NEYDİ?

AYRILIK NEDENİNİZ NEYDİ?

Ayrılma nedeninizi hatırlıyor musunuz? Size büyük bir saygısızlık mı etti? Ya da sizi aldattı mı? Eğer kötü davranışları yüzünden ondan ayrıldıysanız, ona geri dönmeniz gururunuzu hiçe saymanızdır. Böyle olunca da partnerinizin aynı hataları yapması kaçınılmazdır.

NEDEN BİR KEZ DAHA BİTMESİN?

NEDEN BİR KEZ DAHA BİTMESİN?

İlk ayrılığın ardından çiftler birbirinden ayrı da yaşayabileceklerinin farkına varır. Bu da tekrar ayrılma olasılığını yükseltiyor. İlk ayrılığın ardından çiftlerin birbirine tahammülü de azalmaya başlar.

ARADA BAŞKALARI VAR MIYDI?

ARADA BAŞKALARI VAR MIYDI?

Ayrılık sürecinizde başka insanlarla ilişki yaşamaya başladıysanız, tekrar eski sevgilinize döndüğünüzde bu bir sorun olabilir. 'Başkasıyla da yapabiliyor' hissi ya da kıskançlık ilişkinizi derinden zedeleyecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Birbiriyle iyi anlaşan burçlar